Moc plazmy w walce z wirusem – Woodpeceker Q3 plazmowy oczyszczacz powietrza  

Wnętrze bez wirusa wprowadziło na rynek urządzenie, które skutecznie usuwa zanieczyszczenia z powietrza od aerozoli po koronawirusy. Mowa o plazmowym oczyszczaczu powietrza Woodpecker Q3, który dodatkowo neutralizuje wszelkie zapachy. To eleganckie, kompaktowe i łatwe w użyciu urządzenie idealnie zdezynfekuje powietrze w pomieszczeniach do 40 m2 już w ciągu jednej godziny.

Ostatnie tygodnie pokazały jak ważne dla naszego zdrowia jest nie tylko przestrzeganie zasad higieny osobistej. Coraz większe znaczenie ma zachowanie higieny przestrzeni, w której się znajdujemy. Czystość ta jest związana nie tylko z dbałością o częste mycie i zmywanie powierzchni. Wiąże się ona również z zapewnieniem wysokiej jakości powietrza. Rosnąca liczba krążących wokół nas wirusów powoduje, że nie wystarczy już przewietrzyć pomieszczenia, by posiadać w nim czyste i bezpieczne dla naszego zdrowia powietrze. Niezbędne stają się specjalistyczne urządzenia, która oprócz tego, że zapewnią jego stałą cyrkulację to swoją technologią potrafią wyeliminować groźne dla naszego zdrowia wirusy i drobnoustroje.

 Moc plazmy w walce z wirusem

Pandemia Covid-19, która zmusiła przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w takich branżach jak między innymi: salony fryzjerskie i kosmetyczne, restauracje czy hotele do szukania rozwiązań umożliwiających przebywanie ludzi w oczyszczanym pomieszczeniu. Jednym z takich rozwiązań jest technologia plazmowego oczyszczania powietrza znana wcześniej z gabinetów lekarskich czy dentystycznych zastosowana w urządzeniu Woodpecker Q3.

Skuteczne oczyszczanie dzięki AI

Woodpecker Q3 to niewielki, cichy i mobilny plazmowy oczyszczacz powietrza, który szybko i skutecznie neutralizuje wirusy, bakterie i grzyby znajdujące się w naszej przestrzeni. Efekt ten jest możliwy ponieważ urządzenie absorbuje cząsteczki do 100 razy mniejsze niż w tradycyjnych oczyszczaczach powietrza. Według przeprowadzonych badań wystarczy 15 minut pracy urządzenia, by z naszego otoczenia zniknęło ponad 90% groźnych dla naszego zdrowia drobnoustrojów. Urządzenie idealnie sprawdzi się do sterylizacji i dekontaminacji pomieszczeń do 40m2. Umożliwia to Technologia TPA, która przy wsparciu sztucznej inteligencji potrafi wykryć i deaktywować dużo mniejsze cząsteczki wirusów, bakterii i grzybów, niż technologie zazwyczaj stosowane w tradycyjnym oczyszczaczu.

Klasyczny design i łatwe użytkowanie

Klasyczny design urządzenia sprawia, że Woodpecker Q3 idealnie komponuje się z wystrojem niemal każdego wnętrza od eleganckiej restauracji przez nowoczesną przestrzeń biurową czy zazwyczaj urządzone w skandynawskim stylu gabinety fryzjerskie i kosmetyczne lub restauracje. Niewielkie rozmiary powodują, że urządzenie nie zdominuje pomieszczenia, w którym się znajduje. Niezwykle cichy tryb działania sprawia, że oczyszczacz nie będzie rozpraszać podczas pracy. Urządzenie w łatwy sposób pozwala monitorować czy dana przestrzeń jest dla nas bezpieczna. Umożliwiają to ledowe diody, które w zależności od jakości powietrza zmieniają swój kolor. W przypadku wnętrza pozbawionego wirusów diody będą świecić się na zielono. W zależności od ilości nagromadzonych zanieczyszczeń i drobnoustrojów diody zmienią kolor na żółty lub czerwony. Tempo pracy, a co za tym idzie poziom hałasu związany z pracą urządzenia, możemy dostosować za pomocą 4 trybów. Jest też możliwość ustawiania trybu automatycznego, który dostosuje tempo pracy do aktualnego zanieczyszczenia powietrza.

Urządzenie potrafi zneutralizować cząsteczki dużo mniejsze niż standardowe oczyszczacze przez co idealnie sprawdza się przy usuwaniu z otoczenia wszelkich zapachów. Funkcja ta jest szczególnie przydatna dla osób prowadzących działalność usługową w takich branżach jak gastronomia czy szeroko rozumiana branża beauty, gdzie podczas obsługi klienta często wydzielają się zapachy, które obniżają komfort  korzystania z usługi.

Bez dodatkowych kosztów i elektrośmieci.

To, co jest częstym problemem w większości oczyszczaczy powietrza to koszty eksploatacji urządzenia. Po zakupie okazuje się, że często trzeba wymieniać filtry w których, gromadzą się groźne dla naszego organizmu zarazki. Ich wymiana wiąże się niejednokrotnie z większymi niż się spodziewaliśmy kosztami a znalezienie sklepu, który ma dany filtr w sprzedaż często jest nie lada wyzwaniem. Dodatkowo powstaje problem związany z częstą utylizacją zużytych filtrów. W Woodpecker Q3 taka wymiana nie jest konieczna. Dzięki opatentowanej technologii łuku elektrycznego TPA, raz na jakiś czas wystarczy jedynie wyczyścić elektrodę kolektorową pod bieżącą wodą a następnie osuszyć miękką ściereczką. Takie rozwiązanie wraz z niskim poziomem hałasu czyni plazmowy oczyszczacz powietrza WoodpeckerQ3 dużo bardziej przyjazne dla środowiska niż tradycyjny oczyszczacz.

Urządzenie można zakupić u wybranych partnerów handlowych lub za pośrednictwem witryny www.wnetrzebezwirusa.pl. Jest dostępne w cenie 4000 zł netto.

Specyfikacja urządzenia

Nasze media:

www.wnetrzebezwirusa.pl

www.facebook.com/Wnętrze-bez-wirusa-104415707921944/

https://www.youtube.com/channel/UCRWwiHwhumRrL4Lvs1m32MQ

To top