19-11-2019 » Powiat i region, Wolin

Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w grudniu – Wolin ( Powiat Kamieński)

Szanowni Państwo,

przesyłamy informację dotyczącą ostatnich w 2019 roku bezpłatnych badań mammograficznych w mobilnej pracowni mammograficznej LUX MED. Badania wykonywane są w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi nadzorowanego przez Ministerstwo Zdrowia i refundowanego przez NFZ.

Będziemy wdzięczni za wsparcie w rozpropagowaniu akcji poprzez publikację załączonej informacji i plakatu na Państwa stronach internetowych, intranetowych oraz profilach w portalach społecznościowych. Szczególnie zależy nam na dotarciu do Pań z roczników 1966-1969 ponieważ niestety nie otrzymują one indywidualnych zaproszeń na badania mammograficzne.

Czy urodziłaś się w latach 1950-1969?

Zbadaj się i zyskaj spokój! Zachęć do badania bliskie osoby w podobnym wieku.

LUX MED  zaprasza Panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ.

W badaniu mogą wziąć udział Panie w wieku 50-69 lat, które są ubezpieczone, nie są leczone z powodu raka piersi a także:

  • nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy
  • lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy

Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED będzie oczekiwała na Panie w miejscowości:

Wolin – 17 grudnia 2019 w godzinach od 9.00 do 15.00 przy Ochotniczej Straży Pożarnej, ul. Zamkowa 21

Prosimy o wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz. W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym prosimy przygotować dowód osobisty.

Badanie nie wymaga skierowania lekarskiego. Prosimy o zabranie ze sobą zdjęć z poprzednich mammografii.

 

Pozdrawiam,

Anna Niemirska

Specjalista ds. Marketingu i PR

LUX MED Diagnostyka, Region Mammografia, ul.Nocznickiego 8a,  81-454 Gdynia

m: 607 931 133 e: anna.niemirska@luxmed.pl

LUX MED sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 21C, 02-676 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000265353, NIP 527-252-30-80 wysokość kapitału zakładowego: 676 123 500,00 zł. Więcej informacji o LUX MED Sp. z o.o. na stronie www.luxmed.pl

Treść tej wiadomości może zawierać treści poufne i jest przeznaczona wyłącznie dla jej adresata. Jeżeli nie jesteście Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy wiadomości oraz jej usunięcie. Przetwarzamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo tutaj
This message and any attachments are confidential as a business secret and are intended solely for the use of the individual or entity to whom they are addressed. If you are not the intended recipient, please remove this message and contact with the sender. Click here to get detailed information about the processing your personal data.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *