Młodzi piłkarzy golczewskiej Iskry wrócili z obozu

W dniach od 3 do 10 lipca 24 – osobowa grupa żaków i orlików golczewskiej szkółki piłkarskiej przebywała na obozie sportowym w Czarnocinie zorganizowanym przez Zarząd LKS „Iskra” Golczewo. Młodzi piłkarze intensywnie trenowali pod czujnym okiem trenerów Szymona Smerdla i Rafała Piotrowskiego.

Sztab szkoleniowy zaaplikował swoim podopiecznym 12 jednostek treningowych oraz 7 meczów kontrolnych rozegranych z rówieśnikami Chemika Police i Kotwicy Kołobrzeg. W czasie wolnym od zajęć sportowych  wychowawcy organizowali dodatkowe wycieczki, pogadanki edukacyjne, gry i zabawy oraz turnieje i konkursy. Dużą atrakcją okazała się wycieczka wozem konnym po rezerwacie konika polskiego dla młodszej grupy oraz zajęcia na kajakach dla grupy starszej. Wiele radości i emocji wywołała zorganizowana przez panie Beatę Piotrowską i Renatę Baraniak rywalizacja grup w dwudniowych podchodach. Trenerzy oraz wychowawcy bardzo wysoko ocenili zachowanie i zaangażowanie uczestników w czasie trwania obozu.
W sobotni wieczór przy wspólnym pieczeniu kiełbasek kadra obozu dokonała podsumowania osiągnięć i zaangażowania uczestników wręczając wszystkim drobne upominki oraz okolicznościowe dyplomy. Na szczególne słowa uznania zasłużył Patryk Kotwica autor obozowego hymnu Iskry Golczewo. Tuż po zakończeniu ostatniego treningu zawodnicy już umawiali się na spotkanie w następnym roku.
Zarząd LKS „ISKRA” Golczewo serdecznie dziękuje pani Beacie Piotrowskiej, Renacie Baraniak i panu Andrzejowi Radeckiemu za wsparcie finansowe w zakupie sprzętu sportowego dla zawodników golczewskiej szkółki.

Zarząd LKS „ISKRA” Golczewo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *