Mikołajkowy dzień niespodzianek w Wapnicy

Piątek był niezwykle radosnym dniem w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy! Dzieci od samego rana podejrzewały, że niespodzianka będzie związana z przybyciem do nas Mikołaja, gdyż wszyscy zostali poproszeni o ubranie się tego dnia w stroje z czerwonymi elementami. I ledwo rozpoczęły się lekcje na korytarzu rozległy się oczekiwane dzwoneczki Wspaniałego Gościa! Mikołaj wraz z dostojnym orszakiem pięknych Elfek i fotografa odwiedził każdą klasę. Prezentów było bez liku – dla klas i dla dzieci. Przedszkolaki i klasy I-III otrzymały do sal zegary daltońskie, a starsi zostali obdarowani tablicami magnetycznymi. Mikołaj jak zwykle dobrze wiedział, co jest nam niezbędne w klasach, aby pracować według zasad planu daltońskiego. Natomiast dzieci nie mogły ukryć prawdziwego szczęścia, gdy każdy dostał dużą paczkę ze słodkimi niespodziankami i mógł zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem. A na koniec Elfki częstowały dzieci przepysznymi i artystycznymi babeczkami… Cieszyli się
i najmłodsi, i najstarsi.
Takie dni sprawiają, że czujemy się jedną rodziną, przede wszystkim za sprawą fantastycznej Rady Rodziców. Są w niej osoby, które poświęcają dla szkoły swój czas, tryskają pomysłami, świetnie rozumieją potrzeby szkoły i dzieci.
Gorąco Państwu za to dziękujemy i zapewniamy, że widzimy, jak bardzo się staracie, co napawa nas wielką radością i wiarą w to, że razem uda nam się dużo zrobić!

Agnieszka Wolf

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *