Międzyzdroje na targach „TOUR SALON 2015” w Poznaniu

W dniach 15-17 października 2015 r. w Poznaniu już po raz 26. odbyły się Targi Turystyczne „Tour Salon – Targi Regionów i Produktów Turystycznych”. Tour Salon to spotkanie w jednym miejscu całej branży turystycznej, oferty turystyczne z Polski i zagranicy, konferencje, szkolenia i warsztaty dla profesjonalistów oraz liczne atrakcje dla szerokiej publiczności.
Targi Turystyczne Tour Salon w Poznaniu to największe targi branży turystycznej w Polsce. To największe w Polsce miejsce spotkań specjalistów z sektora usług turystycznych, to doskonała okazja do skompletowania ofert wyjazdów turystycznych dla osób o zróżnicowanych zainteresowaniach, specjalistyczne warsztaty i szkolenia, konkursy z cennymi nagrodami dla odwiedzających, ciekawe występy na scenie targów.

Na targach Gmina Międzyzdroje w ramach stoiska Pomorza Zachodniopomorskiego, przygotowanego przez Zachodniopomorską Regionalną Organizację Turystyczną, zaprezentowała swoje gminne materiały i gadżety promocyjne. Na stoisku zachodniopomorskim prezentowało się także miasto Kołobrzeg, Świnoujście, Koszalin, Myślibórz i Sławno. Miasta i gminy prezentowany swoje atrakcje turystyczne, walory przyrodnicze, oferty SPA i wypoczynku.
Na stanowisku Gminy Międzyzdroje dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs z wiedzy o Międzyzdrojach. Uczestnicy biorący udział w konkursie mogli wygrać nagrody w postaci wydawnictw oraz gadżetów promujących gminę. Losowanie konkursowe odbyło się w drugim dniu o godz. 17.00 na głównej scenie targów Tour Salon.
Wysokie zainteresowanie odwiedzających stoiskiem ponownie potwierdziło markę oraz wizerunek Międzyzdrojów, jako turystycznie najlepszej miejscowość polskiego Wybrzeża.

Referat Promocji i Współpracy z Zagranicą
Tomasz Rychłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *