Międzyzdroje gotowe na sezon turystyczny Startuje ogólnopolska kampania promocyjna

„Między nami Międzyzdroje” pod takim hasłem rozpocznie się 25 maja ogólnopolska kampania proponująca sezon Lato 2020. Gmina będzie promować swoje walory w stacjach telewizyjnych, jak TVN, TVN24, TVP, Radio. Działania reklamowe obejmą również Internet, promocję na portalach turystycznych, działania w social media. Do współpracy zaproszeni zostaną także blogerzy propagujący ciekawe atrakcje turystyczne.

Te wakacje Polacy będą spędzać w Polsce. Chcemy pokazać, co Międzyzdroje mają do zaoferowania – wskazuje Burmistrz. Nasza Gmina to nie tylko plaża, ale mnóstwo terenów zielony, parki, rezerwat, ścieżki rowerowe, czy ogromne zaplecze do uprawiania sportów wodnych. I przede wszystkim woda
w Bałtyku jest najcieplejsza właśnie w Międzyzdrojach
– podkreśla Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek.

Kampania promocyjna ma wesprzeć branżę turystyczną w Gminie. Wydarzenia kulturalne, które były zaplanowane na ten rok, jak np., Festiwal Gwiazd, zostały odwołane. W ramach części tych funduszy Gmina zaplanowała kampanię promocyjną. Główny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo. Jednym z elementów kampanii jest stworzenie na międzyzdrojskiej plaży Sektora Bezpiecznego.

Jadwiga Bober

Referat Promocji i Obsługi Klienta

 

 

To top