Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach zaprasza na koncert

18 września o godzinie 17.00 w Parku Chopina dla Państwa wystąpią:

Joanna Żelazny – ukończyła studia licencjackie na Akademii Sztuki w Szczecinie, w klasie śpiewu prof. Wojciecha Maciejowskiego i dr Pawła Wolskiego. Zamierza kontynuować studia magisterskie również na Akademii Sztuki w Szczecinie.

Karolina Misiorek -studentka Akademii Sztuki w klasie śpiewu dr Friederike Meinel. Skończyła Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I st. im. Marka Jasińskiego w Szczecinie w klasie skrzypiec, a od 16 roku życia rozpoczęła przygodę ze śpiewem solowym w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie w klasie śpiewu dr Małgorzaty Wieland. Od 2016 roku uczęszcza do Szczecińskiego Teatru Muzycznego „Fame” w charakterze wokalistki/tancerki.

Aleksandra Przybyła – studentka Akademii Sztuki w Szczecinie. W lipcu 2020 roku ukończyła z wyróżnieniem studia licencjacie na Wydziale Wokalistyki w klasie śpiewu solowego dr Barbary Żarnowieckiej. Jest również tegoroczną dyplomantką studiów magisterskich na Wydziale Edukacji Muzycznej, specjalność dyrygentura chóralna, w klasie dyrygowania dr hab. Barbary Halec. Od 2018 roku pracuje jako instruktor wokalny w Vocal Academy Edyty Turowskiej w Szczecinie oraz w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach. Jest dyrygentką Chóru Kameralnego Postscriptum, z którym koncertuje i bierze udział w konkursach i festiwalach. Od 2016 roku uczestniczy w warsztatach jazzowych Cho-jazz w Chodzieży, gdzie pracuje pod okiem Krystyny Prońko i Doroty Miśkiewicz.

Marek Kwarta -ukończył szkołę muzyczną w Pucku w klasie fortepianu. Jest laureatem gitarowych konkursów muzycznych m.in. Wojewódzkiego Konkursu Muzyki Gitarowej w Gdańsku (2 miejsce), czy konkursu „Odkrywamy talenty na Pomorzu” (finalista) w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Gra w zespołach jazzowych i big bandach w Gdyni, Władysławowie i  Szczecinie. Regularnie występuje jako pianista – akompaniator współpracując z zespołami chóralnymi i solistami. Obecnie studiuje na Wydziale Edukacji Muzycznej w klasie dyrygentury chóralnej i fortepianu jazzowego oraz na Wydziale Instrumentalnym w klasie fortepianu w Akademii Sztuki w Szczecinie.  Program:

1.Ludomir Różycki- pieśń pt: „Aaa kotki dwa”

  1. Antonin Dvorak- Aria Rusałki z 1.aktu opery „Rusałka” 3. Antonin Dvorak- pieśń nr. 1 z cyklu pieśni „V narodin tonu”, pt: „Dobru noc” 4. Giacomo Puccini- Aria Quando m’en vo’soletta”z opery ”Cyganeria” 5. Giacomo Puccini- Aria Lauretty „O mio Babbino caro” z drugiego aktu opery „Gianni Schichi” 6. Gaetano Donizetti- aria Noriny „Quel guardo il cavaliere” z 1 aktu op. „Don Pasquale” 7. Giuseppe Verdi- Aria Oskara „Saper voreste” z 3. aktu opery „Bal maskowy” 8. Ludomir Różycki- Walc Caton z 3 aktu opery „Casanowa” 9. Leo Delibes- Flower duet z 1. aktu opery „Lakme” 10. Jacques Offenbach- „Barcarolle” z 3. aktu opery „Opowieści Hoffmana” 11. Emmerich Kalman- „Czardasz” operetki „Księżniczka” Czardasza” 12. Fernando Obrados- pieśń pt: „Chiquitita la Novia” 13. Emmerich Kalman- Czardasz Maritzy z operetki „Hrabina Maritza” 14. Franz Lehar- „Meine lippe” z operetki „Giuditta”

Zapraszamy, życząc wspaniałych muzycznych wrażeń!

Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

www.mdkmiedzyzdroje.com

https://www.facebook.com/mdkmiedzyzdroje/

 

 

 

To top