MIĘDZY NATURĄ I KULTURĄ- MIĘDZYZDROJE NA FALI!

Do niedawna wąska- dziś po refulacji przepiękna, szeroka międzyzdrojska plaża staje się miejscem nie tylko chłonięcia słonecznych promieni, ale i wyjątkowym miejscem spędzania czasu wolnego dedykowanego rodzinom. Dlaczego wyjątkowym?

Po pierwsze- powstała tu Miejska Strefa Malucha ( przy zejściu E), gdzie na najmłodszych czeka huśtawka, piramida liniowa, ,,Bocianie gniazdo” i duża instalacja w formie statku wyposażonego w maszty, liny i zjeżdżalnie. Co więcej w każdy czwartek i piątek na plaży przy molo –Klaun Mimi Konewka rozbawi wszystkie plażujące dzieci, a Klaun Tomi zabierze milusińskich do krainy śmiechu i zabaw. To dla dzieci. A co ze starszymi?

Bez obaw! Przy zejściu B w kierunku do zejścia C powstała Miejska Strefa Aktywności Sportowej! Tu będzie można wziąć udział w turniejach (np. beach soccer), skorzystać z zajęć biegowych, fitnessu, zajęć zumby, yogi lub Tai Chi i Qi Gong pod okiem międzyzdrojskich instruktorów i trenerów. Na wieczór- przy zachodzie słońca zajęcia relaksacyjne, z których będzie można skorzystać również o poranku. Czy to wszystko? Nie!

Po aktywnym plażowaniu, przechadzając się po międzyzdrojskich uliczkach napotkacie Państwo kolejne, niezwykłe atrakcje!

Amatorom sztuk pięknych, natchnionych widokiem naszej wyjątkowej plaży polecamy plenerowe warsztaty malarskie, które będą odbywać się w każdą środę na Alei Gwiazd. Warsztaty poprowadzi Katarzyna Trochimczuk, artystka malarka, grafik, absolwentka Wyższej Szkoły Sztuki Użytkowej w Szczecinie.

Miłośnikom śpiewu i muzyki dedykujemy Klasyczne Wtorki w Parku Chopina – koncerty wokalne i instrumentalne w wykonaniu znakomitych muzyków z całej Polski. Występy muzyczne będą się odbywać także na Alei Gwiazd.

Wszystkiego nie chcemy zdradzać, ale dodamy jeszcze, że przygotowaliśmy dla Państwa cykl pn. Spotkanie z Audioteką – odwiedzą nas aktorzy filmowi i serialowi, m.in.: Joanna Brodzik, Karolina Gorczyca, Olaf Lubaszenko i Janusz Chabior.

Reszty nie zdradzamy i bardzo serdecznie zapraszamy do naszych wyjątkowych i pięknych Międzyzdrojów. Poznajcie to niesamowite miejsce „między naturą i kulturą” – Gmina Międzyzdroje zaprasza!

https://we.tl/t-FYNcY6q9PG

Ps: Wszystkie wydarzenia są bezpłatne!

Do zobaczenia!

Biuro Burmistrza Międzyzdrojów

To top