Marka Cardio Bunny zachęca do domowych treningów – podejmij wyzwanie już dziś!

Siedzenie w domu nie musi być nudne! To doskonały moment na podjęcie aktywności fizycznej. Cardio Bunny posiada w swojej ofercie odzież sportową, która sprawdzi się do każdego rodzaju ćwiczeń – pełną gamę kolorów i fasonów ubrań znajdziecie w sklepie internetowym marki!

#Zostańwdomu i kupuj online!

W trosce o klientki, Cardio Bunny uruchomiło darmową dostawę do paczkomatów. To obecnie najlepsze rozwiązanie, które minimalizuje kontakt z innymi osobami i i sprawia, że przesyłki trafiają do właścicielek szybciej i bezpieczniej.

#cardiobunnychallenge – zestawy ćwiczeń w zasięgu Instagrama

Na Instagramie @cardiobunny w styczniu miało miejsce sportowe wyzwanie, które polegało na codziennych treningach razem z ambasadorkami marki. Ominęło Cię to wydarzenie, a teraz siłownia pozostaje zamknięta i brakuje Ci motywacji do treningu? Bez obaw! Filmiki nadal są dostępne na profilu marki pod hasłem #cardiobunnychallenge. Wolny czas to idealna okazja do nadrobienia sportowych zaległości.

Kolekcja GYM POWER idealna do ćwiczeń w domu!

W naszym sklepie internetowym znajdziecie szereg propozycji, które sprawdzą się podczas domowych sesji jogi, strechingu czy zumby! Nasza kolekcja GYM POWER doda Ci motywacji i swobody podczas treningu! Znajdź swój ulubiony zestaw na www.cardiobunny.com

To top