Łukasz Cebulski trenerem okręgowej „Iskry” Golczewo, który mówi: „Wracam tam, gdzie wszystko się zaczęło”…

Po dłuższych rozmowach przedstawicieli golczewskiej „Iskry” z dziś 36 – letnim Łukaszem Cebulskim, obie strony doszły do porozumienia, co do dalszej przyszłości piłkarza. Będzie on grającym trenerem w zespole z Golczewa.
W tym miejscu przypomnieć należy, iż Łukasz Cebulski przygodę z piłką rozpoczynał w zespole trampkarzy „Iskry” Golczewo u trenera Ryszarda Świąteckiego, u którego w późniejszym okresie grał w juniorach oraz seniorach golczewskiego zespołu.

W wieku 17 lat przeszedł do zespołu „Gryfa” Kamień Pomorski, gdzie grał z powodzeniem na pozycji pomocnika przez dwa sezony. Z zawodowym futbolem zetknął się w 2002 roku, kiedy przeszedł do wówczas wysoko stojącej w rankingach, „Floty” Świnoujście, z którą związał się do 2005 roku.

Kolejnym klubem Łukasza Cebulskiego była wówczas III – ligowa ,,Rega Merida” Trzebiatów (dwa sezony), jednak jego dobra gra spowodowała, że przeszedł w rundzie jesiennej sezonu piłkarskiego 2007/2008 na krótko do ,,Pogoni” Szczecin. Potem powrócił do zespołu z Trzebiatowa, a następnie przez okres 6 lat reprezentował barwy ,,Kotwicy” Kołobrzeg, a od sezonu 2014/ 2015 roku był piłkarzem, a zarazem trenerem obecnego trzecioligowca „Energetyka” Gryfino.
Jak mówi Łukasz Cebulski, będzie się starał w rundzie wiosennej sezonu piłkarskiego 2017/2018 r. pomóc macierzystemu zespołowi z Golczewa i skutecznie walczyć o utrzymanie w wojewódzkiej klasie okręgowej.

Przypomnijmy, że „Iskra” jest na miejscu 11. mając w dorobku ledwie 17 punktów, tylko o trzy punkty nad strefą spadkową.

Miwa za Krzysztofem Wawrzyńskim – „Iskra” Golczewo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *