Lewica wraca do walki o głosy mieszkańców Powiatu Kamieńskiego – Biuro Poselskie Dariusza Wieczorka – posła Lewicy uroczyście otwarte.

W poniedziałek 31 maja 2021 roku swoje Biuro Poselskie w Kamieniu Pomorskim w siedzibie Cechu Rzemiosł otworzył Dariusz Wieczorek poseł lewicy obecnej kadencji sejmu. Tym samym lewica wraca po długiej nieobecności do gry w powiecie Kamieńskim

Na spotkanie przybyli byli oraz obecni samorządowcy ze starostą Józefem Malcem na czele.

Dzięki pomocy Cechu Rzemiosł, dzięki temu, że jest takie miejsce udało się to wszystko zrealizować, mimo epidemii i pandemii. To bardzo ważna sprawa, że przedstawiciele Lewicy będą mogli tutaj być i pomagać samorządowcom. To biuro jest dla Was i ono będzie otwarte dla wszystkich, którzy będą chcieli z nami współpracować – powiedział poseł Dariusz Wieczorek.

W uroczystym otwarciu biura uczestniczyło wielu sympatyków lewicy. Po otwarciu biura w sali konferencyjnej Cechu Rzemiosł przy kawie i ciastach długo rozmawiano o sytuacji w kraju, problemach lokalnych samorządów i 770 mld zł z nowego budżetu UE który trafi już niebawem do Polski.

W.T.

 

To top