20-02-2016 » Powiat i region

Lato z Żaglami 2016: Wypełnij ankietę! Spis przystani

Zbieramy dane do kolejnej edycji ankiety „Lato z ŻAGLAMI”, prezentującej przystanie i porty żeglarskie w Polsce. Zostanie ona opublikowana w MAJOWYM wydaniu „Żagli”.

Ponieważ akcję tę prowadzimy od lat, dysponujemy bazą kilkuset miejsc, gdzie można zacumować nasz jacht. Zachęcamy właścicieli i zarządzających portami i przystaniami na terenie całej Polski do wypełnienia naszych ankiet on-line, zamieszczonych pod zakładką „Lato z ŻAGLAMI” na naszej stronie.

W tym roku jednak, aby uprościć to zadanie, proponujemy, by dokonać wyłącznie aktualizacji zeszłorocznych danych. Oznacza to, żeoprócz wpisania nazwy i adresu przystani trzeba wypełnić tylko te rubryki, w których zmieniły się jakieś dane. To ważne, bo w przeciwnym przypadku – uznając, że zmian nie ma – opublikujemy informację w jej zeszłorocznej wersji.

Oczywiście nowe przystanie muszą wypełnić CAŁY formularz!

Zachęcamy raz jeszcze do współpracy – to wszak ogólnopolska promocja miejsc przyjaznych żeglarzom. Poza tym ujęte w naszym zestawieniu przystanie otrzymają certyfikaty „Żagli” z proporcjonalną do wachlarza proponowanych usług liczbą gwiazdek.

Nieprzekraczalny termin wypełniania ankiet to 15 marca 2016 rok! 

Ankietę wypełnić można pod tym linkiem: http://www.zagle.com.pl/mariny/

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO? POLUB ŻAGLE NA FACEBOOKU

OBSERWUJ NAS NA TWITTERZE

Jerzy Klawiński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *