17-05-2016 » Powiat i region

„KWIATKI ZA ELEKTROODPADKI” w Wapnicy

Zbiórka elektroodpadów odbędzie się 3.06.2016 (piątek) w godz. 16.00-20.00. Każdy uczestnik zbiórki, który odda niepotrzebne elektrosprzęty, otrzyma kwiatek doniczkowy.

Zbiórka będzie miała charakter stacjonarny – będziemy odbierać elektroodpady w szkole w Wapnicy, oraz objazdowy – samochód będzie odbierał sprzęty spod domów mieszkańców. Elektrosprzęty należy wystawić najpóźniej do godz. 16.00 w dniu zbiórki, w przypadku zabudowy jednorodzinnej – przed posesję w sposób nieutrudniający przejścia lub przejazdu, a w przypadku zabudowy wielorodzinnej przy pojemnikach i kojcach na śmieci. Odbiór odpadów nastąpi w dniu zbiórki od godz. 16.00.

Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia szczegółów odbioru. Kontakt: 795 862 645.

Elektroodpady zostaną przekazane wyspecjalizowanej firmie w związku z udziałem szkoły w programie „Moje Miasto Bez Elektrośmieci”.

Zbiórka elektroodpadów jest jednym z działań w ramach projektu realizowanego w szkole „Litter less – śmieci mniej”. Partnerami projektu są: Nadleśnictwo Międzyzdroje, Zakład Ochrony Środowiska w Międzyzdrojach, Fundacja Partnerstwo dla Środowiska, Szkoły dla Ekorozwoju, Wrigley Company Foundation, Litter Less Campaign.

 

Iwona Samołyk

SP-2 Wapnica

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *