Konkurs plastyczny „Zdrowe zęby mam-bardzo o nie dbam”

VII edycja konkursu plastycznego „Zdrowe zęby mam – bardzo o nie dbam” została rozstrzygnięta. Konkurs zorganizował Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kamieniu Pomorskim w ramach realizacji Przedszkolnego Programu Zdrowia Jamy Ustnej i Zapobiegania Próchnicy pt. „Zdrowe zęby mamy – marchewkę zajadamy”.

Konkurs skierowany był do dzieci w wieku od 5 do 6 lat realizujących powyższy program. Do konkursu przystąpiło siedem placówek: Punkt Przedszkolny „Pod Daglezją” w Dargobądzu, Oddział Przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Zofii Kossak-Szczuckiej
w Dargobądzu, Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej, Przedszkole Miejskie w Wolinie „Kraina Uśmiechu”, Oddział Przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej w Koniewie, Oddział Przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie, Przedszkole Publiczne Nr 2 w Kamieniu Pomorskim. Nadesłano 15 prac, które zostały ocenione przez komisję konkursową powołaną przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kamieniu Pomorskim – zgodnie z regulaminem konkursu.

Komisja Konkursowa oceniając prace wzięła pod uwagę następujące kryteria: treści prozdrowotne, pomysłowość i kreatywność oraz walory estetyczne, samodzielność wykonania pracy, przyznała:

I miejsce – Dawid Musiał – Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej

II miejsce – Alan Aniśko – Publiczna Szkoła Podstawowa im. B. Krzywoustego w Wolinie

III miejsce – Edwin Paluch – Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej

Ponadto przyznała 4 wyróżnienia:

Dominika Wanatowska – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zofii Kossak-Szczuckiej
w Dargobądzu

Vanessa Łukasiewicz – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zofii Kossak-Szczuckiej
w Dargobądzu

Zuzanna Misztal – Przedszkole Miejskie „Kraina Uśmiechu” w Wolinie

Oliwia Skowron – Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej

Gratulacje dla laureatów konkursu i podziękowania dla wszystkich uczestników i nauczycieli za osobiste zaangażowanie w realizację Konkursu.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kamieniu Pomorskim

Oświata Zdrowotna i Promocja Zdrowia

To top