KEEP SMILE z Golczewa na Mistrzostwach Świata IDO WORLD STREET DANCE SHOW CHAMPIONSHIPS & IDO WORLD DISCO DANCE CUPS w Czechach!!!

19 września grupa Keep Smile ze Szkoły Tańca Keep z Golczewa oraz tancerze z Kamienia Pomorskiego i z Dębna udali się do Decin w Czechach aby reprezentować Polskę podczas Mistrzostw Świata IDO WORLD STREET DANCE SHOW CHAMPIONSHIPS & IDO WORLD DISCO DANCE CUPS w kategoriach solo, duety, grupy oraz formacje Street Dance Show.

Wyjazd był nie tylko świetną zabawą, ale również idealną okazją, aby podziwiać najlepszych tancerzy z całego świata w różnych kategoriach wiekowych. W piątek 20 września Olimpia Kucharska oraz Zuzanna Auguścik rozpoczęły nasz roztańczony weekend. Tancerki dały z siebie wszystko i dostały się do półfinału Mistrzostw Świata. Według werdyktu sędziów zajęły 10 miejsce w kategorii duety dzieci Street Dance Show! Rano 21 września Martyna Pietrzak zaprezentowała się w kategorii solo 12-15 Street Dance Show. Nasza solistka jako jedyna z Polski dostała się do półfinału oraz zajęła 12 miejsce. Tancerze z Golczewa oraz z Dębna dopingowali sobie nawzajem, ponieważ w tym samym dniu tancerki z grupy Keep Fun zaprezentowały choreografię [ani Joanny Zaliwskiej pt. „SWAT” zajmując 10 miejsce w półfinale zawodów. Następny start miała  formacja Keep Smile, która zaprezentowała choreografię pani Magdaleny Graca pt. „Shopaholic”. Tancerze dostali się do półfinału oraz zajęli 14 miejsce! W niedziele jako ostatnie z naszej kadry startowały dziewczyny z grupy Keep Smile i z choroegrafią „Justice” wytańczyły 12 miejsce w półfinale Mistrzostw Świata.
Cała reprezentacja wróciła z ogromnym bagażem doświadczeń. Pełni energii oraz gotowi na nowy sezon taneczny 2019/2020 trenują przygotowując się jednocześnie na kolejne turnieje oraz wydarzenia.