13-10-2015 » Powiat i region

„Karta Dużej Rodziny 2.0”

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej zaprasza na konferencję „Karta Dużej Rodziny 2.0”, która odbędzie się w środę, 14 października 2015 r., w Szczecinie. W sesji plenarnej uczestniczyć będzie marszałek województwa Olgierd Geblewicz.

Odbywające się w całym kraju konferencje „Karta Dużej Rodziny 2.0” mają na celu spotkanie przedstawicieli samorządów, partnerów i członków dużych rodzin. To właśnie poprzez prezentację różnorodnych doświadczeń i opinii możliwa jest obiektywna ocena rezultatów działań oraz wskazanie nowych kierunków rozwoju projektu Karta Dużej Rodziny.

Marszałek województwa Olgierd Geblewicz weźmie udział w panelu dyskusyjnym w sesji plenarnej: Karta Dużej Rodziny – wyzwania i perspektywy. Będzie to z pewnością dobra okazja do podsumowania dotychczasowych działań związanych z wdrażaniem wojewódzkiego programu „Region dla Rodziny”.

Konferencja „Karta Dużej Rodziny 2.0” rozpocznie się o godzinie 10 w hali widowiskowo-sportowej Azoty Arena (Szczecin, ul. Szafera 3/5/7). W jej trakcie zaplanowano sesję plenarną (godz.10.10-11), a następnie warsztaty System Informatyczny Karty Dużej Rodziny (godz. 11.20-12.50).

Organizatorem konferencji są Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej oraz Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich.

Biuro Prasowe
Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *