Kamieńskie Mistrzostwa Regionu B w Mini Piłce Koszykowej Chłopców wygrała podstawówka „35” ze Szczecina

W czwartek 23 marca br. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Kamieniu Pomorskim odbyły się Mistrzostwa Regionu B w Mini Piłce Koszykowej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2016/2017. Powiat Kamieński reprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim pod kierownictwem Pana Romana Sobolewskiego.

Po ponad trzech godzinach rywalizacji bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy ze Szkoły Podstawowej Nr 35 im. Jana Pawła II w Szczecinie, którzy wygrali wszystkie spotkania w turnieju i tym samym uzyskali awans do Półfinału Wojewódzkiego. Tuż za zespołem ze Szczecina uplasowali się uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego w Kołobrzegu, który także uzyskali awans do Półfinału Wojewódzkiego.

Wszystkie zespoły z rąk Pana Marka Szymańskiego, Powiatowego Koordynatora Imprez Sportowych w Kamieniu Pomorskim otrzymały dyplomy i puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a zwycięzcą życzymy sukcesów w etapie wojewódzkim.

Serdecznie dziękujemy Panom: Cezaremu Majtyce oraz Piotrowi Cichockiemu za pomoc w zorganizowaniu Mistrzostw Regionu B. Dziękujemy również władzom Hali Widowiskowo – Sportowej za udostępnienie obiektu na czas zawodów.

Wyniki:

  • Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego w Kołobrzegu – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu 42:10,
  • Szkoła Podstawowa Nr 35 im. Jana Pawła II w Szczecinie – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Goleniowie 47:17,
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim – Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego w Kołobrzegu 21:44,
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Goleniowie 12:27,
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu 10:26,
  • Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego w Kołobrzegu – Szkoła Podstawowa Nr 35 im. Jana Pawła II w Szczecinie 24:38,
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Goleniowie – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim 29:22,
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu – Szkoła Podstawowa Nr 35 im. Jana Pawła II w Szczecinie 13:34,
  • Szkoła Podstawowa Nr 35 im. Jana Pawła II w Szczecinie – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim 83:14,
  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Goleniowie – Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego w Kołobrzegu 10:39.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 35 im. Jana Pawła II w Szczecinie,

II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego w Kołobrzegu,

III miejsce – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Goleniowie,

IV miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu,

V miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim.

Info. wł.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *