Kamieńska liga futsalowa KALF już po czterech kolejkach

Rozwija się rozpoczęta 19 listopada kamieńska liga KALF, która w minioną niedzielę rozegrała czwartą serię spotkań. Nie było w niej szczególnych niespodzianek, bowiem faworyci dość pewnie poradzili sobie z rywalami. Jedynie „Ekol” Dziwnówek z problemami wygrał ostatecznie z „Agropomocą” Sulikowo. Skończyło się na pięć do czterech dla „Ekolu”. Jednak do przerwy prowadził 2:1 zespół z Sulikowa.

Festiwal bramek mieliśmy w meczu „Jack – Pol” Przybiernów i „DarKing” Kamień Pomorski. Skończyło się na 9:6 (7:2) dla pierwszego z zespołów. Z kolei „Vocatrus” Golczewo nie dał rady „Repro Service Pol”, przegrywając z nim pewnie 0:4 (0:3).

Podobnie było w meczu dwóch kamieńskich zespołów, „Contry”, która nie sprostała silnej „Medicinie,” przegrywając z nią 1:8 (0:6).

W innym spotkaniu kamieńskich drużyn, „Pankbud” ograł kamieńskich oldbojów, aplikując rywalowi osiem bramek, przy dwóch straconych. Do przerwy było 3:1 dla zwycięzców.

W ostatnim meczu lider, „Bosman” Chomino pewnie pokonał 6:1 (3:1) KS „Zryw” Zamoście.

Na czele po czterech kolejkach są dwa zespoły, które mają komplet zwycięstw i zarazem punktów. Są to „Bosman” Chomino i obrońca tytułu, „Repro Service Pol” Kamień Pomorski. Za nimi z dziewięcioma punktami są, „Medicina” i „Jack – Pol”. Tabelę zamyka „Contra”, która nie ma jeszcze ani jednego punktu na swym koncie, choć trzeba przyznać, że futsalowcy tej ekipy walczą niczym „młode lwy”. Niestety brak doświadczenia na parkiecie pokazuje, że niestety nie dają rady wygrywać z kolejnymi rywalami.

W następną niedzielę piąte rozdanie KALF – u, po czym nastąpi dłuższa przerwa świąteczno – noworoczna, by 7 stycznia przyszłego roku przyjdzie czas na rozegranie szóstej kolejki.