„Kadry z podróży… w fotografii”

Zapraszamy na wystawę pt. „Kadry z podróży… w fotografii” Karoliny Dziewięckiej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach.

Karolina Dziewięcka, z domu Foryś, jest magistrem sztuki, artystką plastykiem i architektem wnętrz. Ukończyła Wyższą Szkołę Sztuki Użytkowej w Szczecinie, obecną Akademię Sztuki, na wydziale Grafiki i Architektury wnętrz (specjalność: projektowanie wnętrz). Uprawia techniki: rysunek, grafika użytkowa i komputerowa, rzeźba, fotografia, a także zajmuje się projektowaniem wnętrz i elementów małej architektury. Na co dzień pracuje w wyuczonym zawodzie jako architekt wnętrz. Od 2011 roku jest członkiem „Związku Polskich Artystów Plastyków”. www.studio-kade.pl
Na wystawie można oglądać zdjęcia wykonane na przestrzeni ostatnich 5 lat podczas podróży artystki po Europie i Azji. Fotografia jest jej pasją, i kiedy tylko może uwiecznia wszystko w kadrze aparatu. Karolina najczęściej wykonuje zdjęcia reportażowe obrazujące ludzi i miejsca, które odwiedza. Wystawę można oglądać do końca listopada 2015 r. w czytelni biblioteki. Serdecznie zapraszamy.
Bibliotekarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *