28-06-2016 » Powiat i region, Sport

Już wkrótce! CAVALIADA Summer Jumping – zawody jeździeckie na plaży w Kołobrzegu.

Dotąd tylko w Miami, teraz w Kołobrzegu.  Zawody konne tuż nad brzegiem morza, na samej plaży. Moc sportowych emocji i atrakcje dla całej rodziny w malowniczej scenerii.

Od 7-10 lipca, na Plaży Wschodniej w Kołobrzegu, odbywać się będą niezwykłe międzynarodowe zawody jeździeckie. Arena zmagań sportowych zostanie bowiem zbudowana na samej  plaży. Organizatorzy spodziewają się udziału ponad stu czołowych sportowców z całej Europy. Zawodnicy będą walczyli w konkurencjach skoków przez przeszkody, dresażu i powożenia zaprzęgami. Z kolei najmłodsi zawodnicy będą rywalizować ze sobą w konkursach na kucach.

Każdy dzień zostanie zakończony innym, wzbudzającym emocje publiczności, konkursem. W czwartkowy wieczór odbędzie się konkurs „Potęgi Skoku”, polegający na pokonywaniu coraz wyższych przeszkód, w tym muru sięgającego nawet ponad dwa metry. W piątek publiczność zobaczy „Wenus vs. Mars”, czyli zmagania kobiet i mężczyzn, którzy będą się ścigać na dwóch identycznie ułożonych parkurach. A największą atrakcją ostatniego dnia Cavaliada Summer Jumping, będzie Grand Prix, czyli wymagający zarówno dokładności jak i szybkości konkurs, który wyłoni zwycięzcę czterodniowych zmagań sportowych w Kołobrzegu.

Tego jeszcze w Polsce nie było. Zapraszamy do wzięcia udziału w niezwykłym widowisku!

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *