17-08-2020 » Powiat i region

JUŻ JEST! (szczegółowy, godzinowy) Program WIRTUALNEJ FAMY 2020.

Poniżej program godzinowy, w załączeniu z krótkimi opisami. Dołączam także uaktualnioną (kosmetycznie) Teczkę Prasową. Pięknie proszę o publikację i zaproszenie do wirtualnego uczestnictwa Waszych czytelników, widzów i słuchaczy.

WIRTUALNA FAMA 2020: PROGRAM (www.youtube.pl/festwialfama)

21 SIERPNIA 2020 | PIĄTEK
12.00 | Konferencja prasowa oraz oficjalne otwarcie Wirtualnej Famy 2020

22 SIERPNIA 2020 | SOBOTA
20:00 | Koncert otwarcia: “Zamyśliłeś się…”  Utwory Jana Wołka

23 SIERPNIA 2020 | NIEDZIELA
17.00 | Twój Projekt na Famie: „Konwergencje”
17.30 | Śladami Mistrzów: Henryk Sawka
18.30 | Twój Projekt na Famie: Teatr Odruchu „Po drugiej stronie Wisły”
20.00 | Miejsca Literatury: Ewa Winnicka

24 SIERPNIA 2020 | PONIEDZIAŁEK
17.00 | Twój Projekt na Famie: Małgorzata Janek, Karolina Micor “Ogród Nocą Z Wild Whispers”
18.30 | Miejsca Literatury: Agnieszka Pajączkowska
20.00 | Koncert programowy: Pola Chobot & Adam Baran

25 SIERPNIA 2020 | WTOREK
18.00 | Miejsca Literatury: Wojciech Nowicki
19.30 | Śladami Mistrzów: Piotr Bukartyk
20.30 | Koncert programowy: Gypsy And The Acid Queen

26 SIERPNIA 2020 | ŚRODA
17.30 | Karolina Falkiewicz: „Galaktyki”
18.30 | Miejsca Literatury: Joanna Gierak-Onoszko
19.30 | Finał warsztatów studentów Uniwersytetu Artystycznego W Poznaniu
20.30 | Śladami Mistrzów: Joanna Kołaczkowska

27 SIERPNIA 2020 | CZWARTEK
17.00 | Miejsca Literatury: Maciej Jarkowiec
19.30 | Śladami Mistrzów: Adam Nowak
20.30 | Twój Projekt na Famie: WaluśKraksaKryzys „Korowód”

28 SIERPNIA 2020 | PIĄTEK
16.00 | Teatr Krzyk „Hej, Ty”
17.00 | Miejsca Literatury: Krzysztof Varga
18:00 | Twój Projekt na Famie: Machine „Spotkanie Na Nowo”
19.00 | Śladami Mistrzów: Tomasz Jachimek
20.30 | Koncert programowy: Ina West
21.30 | Twój Projekt na Famie: „So Fama – Biff”

29 SIERPNIA 2020 | SOBOTA
20.00 | Koncert Finałowy „Dekada Paradoksów”
21.30 | After Party: Bajzel „So Fama”

ARTYŚCI WIRTUALNEJ FAMY:

Muzyka
Renata Przemyk, Fismoll, Oly., Przybył, Gypsy And The Acid Queen, Pola Chobot I Adam Baran, Ina West, Sekcja Muzyczna Kołątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn, Huraban, Francis Tuan, Swiernalis, Przybył, Panilas, Ludojad, Latające Pięści, Monika Kowalczyk / Wójciński / Gucik / Bańdur, Wild Whispers, Waluśkraksakryzys, Bajzel, Odo Maggo, Anna Serafińska

Goście Specjalni
Joanna Kołaczkowska, Piotr Bukartyk, Adam Nowak, Tomasz Jachimek, Henryk Sawka,

Literatura
Maciej Jarkowiec, Joanna Gierak-Onoszko, Wojciech Nowicki, Ewa Winnicka, Agnieszka Pajączkowska, Krzysztof Varga

Sztuki Sceniczne i Wizualne

Teatr Krzyk, Teatr Odruchu, Hanna Rozpara, Natalia Olszowy, Katarzyna Stopka, Paweł Woźniak, Mikołaj Cieślak, Anna Kołacka, Julia Lewandowska, Mateusz Motz, Machine, Ewa Mróz-Pacholczyk, Marta Wyszyńska, Kinga Ludek, Karolina Falkiewicz.
Daniel Źródlewski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *