13-02-2016 » Powiat i region, Świerzno

I Turniej Tenisa Stołowego „Mistrzostwo Sołectwa Świerzno-Będzieszewo”

Dnia 8 lutego 2016r. zorganizowaliśmy  I Turniej Tenisa Stołowego „Mistrzostwo Sołectwa Świerzno-Będzieszewo”.

Turniej rozegrano  w poszczególnych kategoriach:

• w wieku do lat 10, wśród dziewcząt zwyciężyła Wiktoria Koladka, natomiast wśród chłopców zwycięzcą został Paweł Danielak,
  • w kategorii do lat 15 triumfował Mateusz Świderski,
  • w grupie kobiet Open wygrała Natalia Żelazna.

Emocjonujący przebieg rozgrywek oglądaliśmy w kategorii Open mężczyzn. Zwyciężył Krzysztof Świderski, następne miejsca na podium zajęli  Sebastian Żelazny i Sławomir Ignaszewski. Uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Sołectwo Świerzno. Jesteśmy wdzięczni Panu Wiesławowi  Żelkowi  i  Zarządowi Koła PZREiI za pączki i napoje. Miłą atmosferę tworzyli  kibice, za co bardzo dziękujemy i zapraszamy na kolejny turniej za rok.

źródło: Sołtys, Rada Sołecka