07-03-2018 » Powiat i region

Helena Christiansen dołącza do Huawei w kampanii nowych smartfonów serii P

 Huawei rozpoczął współpracę ze światowej sławy supermodelką i fotografką Heleną Christiansen. Na profilu modelki na Instagramie pojawił się już pierwszy post, który zapowiada globalną premierę najnowszego flagowca – Huawei P20.

Helena Christiansen znana jest na świecie przede wszystkim jako top modelka. Współpracowała z najlepszymi projektantami i domami mody, takimi jak Chanel, Versace i Hermes. Po rozstaniu z modelingiem, Christiansen rozpoczęła nowy rozdział swojej zawodowej kariery jako profesjonalny fotograf.
Współpraca z Heleną Christensen nawiązuje do jednego z najważniejszych atutów nowej serii P, czyli wysokiej jakości obiektywów fotograficznych i profesjonalnych zdjęć, które można wykonać smarftonami Huawei. Od kilku lat Huawei współtworzy flagowe telefony we współpracy z legendarnym producentem sprzętu fotograficznego, firmą Leica.

Szczegóły współpracy z supermodelką zostaną opublikowane podczas globalnej premiery Huawei P20, która odbędzie się 27 marca w Paryżu.

Bieżące informacje o nowej serii P będzie można znaleźć na profilach Huawei na Twitterze (@HuaweiMobilePL), Instagramie (@huaweimobilepl) i Facebooku (HuaweimobilePL), korzystając z hashtaga #seemooore oraz na stronie  consumer.huawei.com/pl/.

 O Huawei Consumer Business Group

Od końca 2013 roku produkty i usługi firmy Huawei są dostępne w ponad 170 krajach, docierając do ponad 1/3 ludzkości. Huawei został trzecim, globalnym producentem smartfonów pod względem sprzedaży w 2013. Firma otworzyła również 16 centrów rozwoju na całym świecie, m.in w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Szwecji, Rosji, w Indiach i Chinach. Jedna z trzech grup biznesowych Huawei – Huawei Consumer Business Group (BG) odpowiada za szerokie portfolio produktowe w tym smartfony, urządzenia mobilne, domowe routery oraz usługi w chmurze. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu na rynku teleinformatycznym (ICT) i rozbudowanej, światowej sieci partnerów i współpracowników, Huawei BG dostarcza najnowocześniejsze technologie i rozwiązania klientom na całym świecie.

Aby uzyskać więcej informacji odwiedź stronę Huawei Consumer BG: consumer.huawei.com/pl/

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat Huawei Consumer BG, śledź nas na:

 

Facebook: https://www.facebook.com/HuaweimobilePL/

Twitter: https://twitter.com/huaweimobilepl

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobilepl/

YouTube: https://www.youtube.com/user/HuaweiPolska

 

Beata Chądzyńska

Małgorzata Stańczyk 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *