14-12-2017 » Golczewo, Powiat i region

Golczewski camping po raz kolejny w gronie laureatów

Camping nr 131 „Nad Jeziorem” w Golczewie podczas tegorocznego konkursu „Mister Camping 2017” zdobył III miejsce.

Tegoroczna edycja została zorganizowana przez Polską Federację Campingu i Caravaningu przy współudziale Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej.
Uczestnikami konkursu są wyłącznie campingi skategoryzowane i zrzeszone w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu. Ocenie konkursowej podlega m.in. zagospodarowanie i wyposażenie campingu, jego stan techniczny, czystość i porządek na obiekcie, bezpieczeństwo pobytu oraz jakość obsługi turystów. Brane są również pod uwagę opinie turystów krajowych i zagranicznych.
Pani Celina Gębala właścicielka golczewskiego campingu od kilku lat bierze udział w tym konkursie i każdego roku jest w gronie najlepszych.
Warto dodać, że w tym roku golczewski camping obchodził swój 20. jubileusz powstania. Od tego czasu wizerunek tego miejsca uległ dużej metamorfozie, a dzięki osobistemu zaangażowaniu właścicielki, camping „Nad Jeziorem” jest jednym z najlepszych miejsc do wypoczynku w ciszy i w zgodzie z naturą. Pani Celinie Gębali składamy serdeczne gratulacje i życzymy sukcesów w kolejnych latach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *