Gdzie psie pakiety ?

Na terenie Międzyzdrojów zlokalizowanych jest kilkanaście dystrybutorów na psie pakiety. Są osoby, które chętnie sprzątają po swoich pupilach, dla innych jest to temat bardzo drażliwy i często można usłyszeć opinie: ,,Owszem, pies załatwił się, ale niech zajmą się tym odpowiednie służby porządkowe. Niech sprzątają inni”.

Jednak to na  właścicielach psów spoczywa obowiązek sprzątania po swoich pupilach. Im więcej takich punktów z psimi pakietami na terenie naszej Gminy, tym większa szansa, że mniej przykrych niespodzianek będziemy spotykać na naszych chodnikach i trawnikach.

Dlatego Referat Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej zakupił kolejnych kilkanaście dystrybutorów na psie pakiety. Zależy nam, aby były one w miejscach dogodnych dla mieszkańców. Dlatego zwracamy się do Państwa z pytaniem – gdzie chcecie, aby takie dystrybutory zamontować? W których miejscach na terenie miasta i sołectw według Państwa ich brakuje?

Propozycje lokalizacji proszę zgłaszać na adres um_rzecznik@miedzyzdroje.pl do 8 listopada 2019 roku. Dystrybutory zostaną zainstalowane jeszcze w tym roku.

 

Joanna Ścigała

Rzecznik Prasowy UM

w Międzyzdrojach

fot. Aleksandra Czyżak – Czmoch

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *