Futsalowy KALF – sobotnio – wieczorne zaległości i niedzielna 8 kolejka

Futsalowcy kamieńskiego Kamieńskiej Amatorskiej Ligi w sobotę wieczorem nadrabiać będą meczowe zaległości, by w niedzielę od południa rozegrać ósmą kolejkę spotkań.

Po wycofaniu się „Contry” cały terminarz nieco się zmienił.

Na czele stawki jest „Repro Service Pol” Kamień Pomorski, ubiegłoroczny triumfator tej ligi, który ma komplet 18 punktów. Trzy oczka za nim są „Pankbud” Kamień Pomorski i „Bosman” Chomino. 13. punktów i czwarte miejsce, zajmuje jeden z pretendentów do tytułu, „Medicina” dr Karola A. Ptaka. Przed tygodniem zespół szczęśliwie zwyciężył 1:0 w starciu z „Ekolem” Dziwnówek, który w przekroju całego spotkania był zespołem lepszym.

Ostatnie miejsce zajmuje „DarKing”, który za ugrany remis, ma jeden punkt.

W sobotę futsalowcy nadrabiać będą zaległości, a cztery po sobie mecze rozpoczną się o godzinie 19:30.

Najpierw na parkiet wyjdą piątki „Repro Servie Pol” i „DarKingu”, o godzinie 20:05 mecz rozpoczną zespoły „Jack Pol – u” Przybiernów i „Agropomocy” Sulikowo. Z kolei na godzinę 20:40 zaplanowano spotkanie „Ekol – u” Dziwnówek oraz „Pankubu”. Na godzinę 21:15 przewidziano mecz pomiędzy „Bosmanem” Chomino i „Oldbojów Gryfa”.

W niedzielę rozegrana zostanie ósma kolejka. Na początek, na godzinę 12:00 przewidziano spotkanie KS „Zryw” Zamoście (7 miejsce) oraz „Jack – Pol – u” (szósta lokata). O godzinie 12:40 zagrają „Ekol”, zajmujący ósme miejsce, oraz „Dynamit” Benice (11. miejsce).

Na 13:20 zaplanowano spotkanie pomiędzy „Pankubdem” i „DarKingiem”, a o godzinie 14:00 swój mecz rozegrają „Bosman” i „Vocatus” (5. lokata).

Z kolei o godzinie 14:40 na parkiecie ujrzymy zespoły „Repro Service Pol” oraz „Oldbojów Gryfa”, a na zakończenie, w okolicy godziny 15:20, swoje spotkanie rozegrają „Agropomoc”(10. miejsce) i „Medicina”.

Ponownie nie zabraknie emocji, co kibicom na pewno zagwarantują wszystkie ekipy. Czy będą niespodzianki w tych najbliższych spotkaniach? To jest piłka, to jest też futsal, czyli piłka halowa, która wyróżnia się szybkimi akcjami i zwrotami na parkiecie, więc o takie być może nie będzie trudno.

Miwa

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *