Finał II sezonu halowej piłki nożnej w Dziwnowie

HALOWA PIŁKA NOŻNA – W minioną niedzielę w hali widowiskowo sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Kultury, odbył się finał II sezonu halowej ligi piłki nożnej o puchar burmistrza Dziwnowa. O godzinie 17.00 na parkiecie wystąpiły w meczu o trzecie miejsce drużyny Orkani Kołczewo i Los Pyklos. Lepsi okazali się zawodnicy Los Pyklos wygrywając po zaciętym meczu 1-0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Dawid Kuczyński.
W wielkim finale zagrali obrońcy tytułu – drużyna Camping Wrzosowo, oraz najskuteczniejszy zespół tzw. sezonu zasadniczego – Dziwnow.net.
Od początku mecz układał się pomyślnie dla zawodników z Dziwnowa, którzy po bramce Krzysztofa Wróbla objęli prowadzenie i starali się kontrolować grę. Z biegiem czasu kontry Campingu stawały się coraz groźniejsze i po jednej z takich akcji, Kornel Wojtyna doprowadził do remisu. W końcówce meczu „przedłużony” rzut karny wykonywany przez Mateusza Górala obronił bramkarz Dziwnowa Krzysztof Przybyszewski, jednak przy fatalnej postawie obrońców i dobitce Łopatowskiego był bez szans. 2-1 dla Campingu i obrona tytułu stała się faktem.
– Najlepszym zawodnikiem II edycji został wybrany Dawid Kuczyński z Los Pyklos
– Królem strzelców drugi raz z rzędu został Daniel Sutor z drużyny Dziwnow.net który przez całe rozgrywki zgromadził na swoim koncie 24 gole
– Najlepszy bramkarz ligi to Krzysztof Przybyszewski z Dziwnow.net

Tekst: Dziwnowska Liga Halowej Piłki Nożnej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *