Ferie z Wolińskim Parkiem Narodowym 2016

Wszystko co dobre szybko się kończy – a w szczególności ferie 2016 – czas odpoczynku od obowiązków szkolnych. Jednak najważniejsze są miłe wspomnienia, a tych z pewnością uczestnikom ferii zimowych z Wolińskim Parkiem Narodowym nie brakowało.

W dniach 02-03.02.1016r oraz 10-11.02.2016r pracownicy działu edukacji Wolińskiego Parku Narodowego zorganizowali warsztaty edukacyjne dla dzieci i młodzieży uczestniczących w feriach zimowych organizowanych przez Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach.

Celem organizacji zajęć w czasie tegorocznych ferii było zagospodarowanie wolnego czasu naszym młodym mieszkańcom Międzyzdrojów i sympatykom, zachęcenie ich do poznania otaczającego nas świata przyrody.

Naszym zadaniem było zainteresowanie dzieciaków przyrodą, a poprzez to otaczającym ich światem, aby poprzez zabawę poznały ciekawostki dotyczące zwierząt. Staraliśmy się, żeby dzieci mogły zapisać w swej pamięci Woliński Park Narodowy jako miejsce ciekawe i atrakcyjne, w którym można zdobywać wiedzę na temat przyrody a jednocześnie dobrze się bawić.

Wszystkim uczestnikom naszych warsztatów serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas.

WPN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *