Fala Międzyzdroje: Charytatywny Turniej – Graliśmy dla Dominika!

26 lutego o godz. 10:00 w Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach odbył się charytatywny halowy turniej piłki nożnej „Gramy dla Dominika”.

W zawodach uczestniczyły dzieci z rocznika 2006. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym, łącznie rozegrano 28 spotkań po 10 minut każde. W turnieju nie była prowadzona kwalifikacja punktowa, wszyscy uczestnicy byli zwycięzcami.

Wszystkie drużyny grały bardzo ambitnie, grały w szczytnym dla nich celu, gdyż Grali dla Dominika. W turnieju padło dużo bramek, wiele stworzono pięknych akcji oraz z bardzo dobrej strony jak na swój wiek pokazali się wszyscy bramkarze pokazując robinsonady bramkarskie.

W turnieju brały udział drużyny:

1. Fala Międzyzdroje I
2. Fala Międzyzdroje II
3. Vineta Wolin
4. Akademia Piłkarska Smyk Stargard
5. Błękitni Stargard
6. Akademia Piłkarska Fair Play Pyrzyce
7. Akademia Piłkarska REIS Świnoujście
8. Akademia Piłkarska Chi-Fon Ferdinand

Podczas turnieju wyniki były nie ważne, najważniejsze to świetna gra a w szczególności dobra zabawa i uśmiech na twarzy uczestników. Nie tworzono tabel ponieważ zwyciężyły wszystkie drużyny biorące udział w turnieju, każdy z uczestników dostał pamiątkowy złoty medal wraz dyplomem a każda drużyna puchar i dyplom.

Pomiędzy spotkaniami turnieju mogliśmy także zobaczyć pokaz freestyle Rafała z grupy Complexity Football oraz mecz: Trenerzy vs Rodzice. Było to niesamowite widowisko w szczególności dla dzieci – poobserwować swoich rodziców i trenerów w „walce na boisku”.

W trakcie całego turnieju w naszym bufecie prowadzonym przez rodziców można było zakupić m.in.swojską grochówkę, kawę, herbatę, pajdę chleba ze smalcem i ogórkiem, ciasta, barszcz czerwony.

Dodatkowo zorganizowana była licytacja, można było wylicytować m.in. Koszulkę z podpisami zawodników mistrzów Polski – Legi Warszawa, Koszulkę z podpisami Reprezentacji Aktorów Polski, Piłkę z podpisami Reprezentacji Aktorów Polskich, Piłkę z podpisami młodych falowiczów, Piłki z podpisami Jerzego Dudka, Koszulkę z podpisami zawodników FC Köln.

Ceny końcowe:

– Koszulka Legii Warszawa z podpisami zawodników – 1500 zł
– Piłka z podpisem Jerzego Dudka – 350 zł
– Piłka z podpisem Jerzego Dudka (druga) – 200 zł
– Piłka z podpisami zawodników Fali Międzyzdroje – 220 zł
– Piłka z podpisami Reprezentacji Aktorów Polskich – 180 zł
– Szalik Fali Międzyzdroje – 80 zł
– Szalik Lecha Poznań – 32 zł
– Proporczyk Fali Międzyzdroje – 60 zł
– Vouchery Aurora na kręgle – 150 zł i 50 zł
– Medal – 20 zł
– Magazyn Asystent Trenera – 100 zł

Podczas kiedy bohaterowie turnieju rozgrywali pojedynki, wszyscy zebrani na trybunach chętnie wspomogli niedzielną inicjatywę „Gramy dla Dominika” i łącznie udało się uzbierać kwotę 6621, 40 zł!

Zostały one przekazane na leczenie naszego kolegi z drużyny, przyjaciela, wychowanka klubu Dominika Suchłabowicza, który zmaga się z nowotworem złośliwym i walczy o powrót do zdrowia i na boisko. DOMINIK JESTEŚMY Z TOBĄ!

Dzieci z turnieju w Międzyzdrojach wyjechały bardzo szczęśliwe i zadowolone.Turniej zakończył się we wspaniałej atmosferze, co podkreślali wszyscy uczestnicy. Uczestników do pokazu całości swoich, wysokich jak na wiek umiejętności mobilizowali trenerzy a także w dużym gronie rodzice, którym także podczas gier dostarczono mnóstwo niezapomnianych emocji.

Wielkie podziękowania dla:

Solmar Międzyzdroje
Hotel Aurora Międzyzdroje
Międzynarodowy Dom Kultury
Stowarzyszenie Rodzina
Szkoła Podstawowa nr 1 w Międzyzdrojach
Gabel
Dom Wczasów Dziecięcych
Willa 777
Biblioteka Miejska Międzyzdroje
Piekarnia Przytór
Bar Smak Międzyzdroje
Fundacja Legia Warszawa
Complexity Football Freestyle – występował Rafał Wiśniewski
Rafał Wiśniewski – plakaty oraz dyplomy
Wszystkim rodzicom i wszystkim osoba dobrej woli, którzy byli z nami w tak ważnym dniu.
Dziękujemy!

K.S. „Fala” Międzyzdroje

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *