25-01-2016 » Powiat i region, Świerzno

Dzień Babci i Dziadka w Gostyniu

„Babci i dziadka, przyznać to trzeba,
każdemu dziecku w życiu potrzeba.
Znana to para, bardzo kochana,
przez wszystkie dzieci jest szanowana.”

Od wielu już lat w kalendarz uroczystości szkolnych na stałe wpisany jest Dzień Babci i Dziadzia. Uroczystość ta, jest przygotowywana przez najmłodszych uczniów szkoły. Tak również było i w tym roku.
22 stycznia 2016 roku, maluchy z oddziałów przedszkolnych i klas I-III ze Szkoły Podstawowej w Gostyniu, zaprosiły do szkoły swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny. Wspaniała licznie przybyła publiczność podziwiała i gromko oklaskiwała swoje ukochane wnuki, które pięknie recytowały wiersze, radośnie śpiewały piosenki i tańczyły. Dzieci do występu przygotowały i pieczę nad całością uroczystości miały panie wychowawczynie: Ewa Zimecka, Joanna Sucharska, Wioletta Zieba-Wilczyńska, Wiesława Żuchowska i Aleksandra Kasprzak.
W dalszej części uroczystości mili goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez mamy. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze tak jak w tym dniu byli dumni ze swych wnuków.

źródło: SP Gostyń

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *