Dziadek-hobbysta. Jaki prezent wybrać dla dziadka o wielu zainteresowaniach?

Dziadkowie uchodzą za jednych z najbardziej tajemniczych członków rodziny. Traktują wszystkie swoje wnuczęta jednakowo, zawsze mając do opowiedzenia śmieszny żart czy historyjkę z morałem. Każdy ma inny obraz dziadka – dla jednych może to być pan z wąsem, innymi zaś kojarzyć się z mężczyzną o nieco zgarbionej posturze, lecz stale zawadiackim uśmiechu. Gdy nadchodzi święto dziadka, każdy chce wykazać się najlepszą znajomością seniora. Dziś stawia się przede wszystkim na prezenty praktyczne, które dziadek na pewno doceni i z nich skorzysta. Znając zainteresowania bliskich nam osób, jesteśmy w stanie stworzyć unikatowy prezent dla miarę potrzeb naszego drogiego dziadka. Przedstawiamy kilka inspiracji, dzięki którym być może zainspirujemy wszystkich poszukiwaczy idealnego prezentu dla swojego dziadka.

Prezent dla dziadka – fana motoryzacji i szybkiej jazdy

Kto powiedział, że z wiekiem znika cała chęć do spełniania swoich marzeń, jest w ogromnym błędzie. Wiele starszych osób na nowo odnajduje zapomniane wcześniej hobby i zaczyna rozwijać je właśnie na emeryturze, kiedy na wszystko ma się czas. Dla wszystkich wnuczków dziadków, którzy mają prawdziwego fioła na punkcie motoryzacji – mamy coś dla was. W sklepie Murrano znajduje się kilkadziesiąt propozycji oscylujących wokół tematyki szybkich samochodów i motocykli, które błyskawicznie przemierzają polskie szosy. Metalowe plakaty na pewno udekorują garaż, zaś etui na karty (w tym prawo jazdy!) z grawerem dla motocyklisty z pewnością będzie stanowić ciekawy dodatek. Jadąc w dłuższą trasę na pewno przyda się termos z ciepłą kawą czy herbatą, a dla tych dziadków, dla których przerwa na papierosa jest zwyczajem porównywalnym do angielskiego picia bawarki, warto zakupić zapalniczkę plazmową (również z grawerem).

Pomysły na prezent dla dziadka-majsterkowicza

Odwiedzając dziadka, najczęściej spotykasz go w garażu, zajętego drobnymi naprawkami czy tworzeniem nowych rzeczy ze starych, nieużywanych już części mechanicznych? Masz do czynienia z dziadkiem-majsterkowiczem! Poszukując dla niego prezentu, zwróć uwagę na prezenty nawiązujące typowo do jego pasji. Narzędzie wielofunkcyjne multitool z grawerem na pewno będzie jego najlepszym towarzyszem, zupełnie jak prezent dla dziadka w postaci spersonalizowanego zestaw przeznaczony dla każdego pasjonata tworzenia „czegoś z niczego”. W skład zestawu wchodzą między innymi szczypce boczne, uchwyt do kluczy, komplet bitów, nasadek, rozwijhttps://www.murrano.pl/dla-kogo/pomysl-na-prezent/prezent-dla-dziadka/ana miarka oraz adapter do kluczy nasadowych. W skrócie: wszystko to, co dobry majster powinien mieć pod ręką.https://www.murrano.pl/dla-kogo/pomysl-na-prezent/prezent-dla-dziadka/

Kreatywny prezent dla dziadka-żeglarza

Ahoj! Twoje dzieciństwo jest pełne opowieści dziadka o tym, jakie przygody przeżywał w młodości na morzu? A może miałeś tyle szczęścia, że wraz z nim wyruszałeś w podróż łódką po jeziorze lub otwartych wodach naszego Bałtyku? Koniecznie sprawdź pomysły na prezent dla wilka morskiego, który po dziś dzień zasypia do szumu fal! Oryginalna karafka w kształcie statku w butelce zachwyci niejednego fana żeglugi, zupełnie jak ta o kształcie globusa. Jeżeli, jak prawdziwy kapitan, dziadek nie rozstaje się z cygarem, zapalniczka z grawerem przedstawiającym kotwicę umili mu niejedne chwile spędzone na snuciu opowieści o niespokojnych wodach, w których mieszkają stworzenia niczym nie z tego świata.

To top