10-01-2018 » Powiat i region

Były mieszkaniec Kamienia Pomorskiego, Piotr Iwaszczyszyn, laureatem drugiej nagrody w prestiżowym konkursie fotograficznym Ceskiej Zbrojovki 2017!

Podobnie jak wcześniej, czeska firma Ceska Zbrojovka Polska z przedstawicielstwem w Chodzieży, zorganizowała na terenie naszego kraju konkurs fotograficzny, na który nadesłano mnóstwo, i co istotne, ciekawych i nawet zaskakujących niekiedy fotografii.

Na początku grudnia ubiegłego roku ogłoszono wyniki. Drugą nagrodę zdobył w nim Piotr Iwaszczyszyn, który pochodzi z Kamienia Pomorskiego. Nagrodą jest karabin – kniejówka Brno Combo wart kilka tysięcy złotych! Pierwsza to polowanie na muflona w Czechach.

Dzisiaj (10.01.) pan Piotr odebrał swoją nagrodę w Chodzieży, gdzie Ceska Zbrojovka Polska ma swoje przedstawicielstwo.

„W konkursie wziąłem udział w dosłownie ostatniej chwili. Ani myślałem o nim, ale koledzy mnie namówili, bym zrobił kilka fotek i je wysłał. Przyznam, że byłem mile zaskoczony zajęciem tak wysokiego miejsce. W ogóle nie myślałem, że znajdę się w gronie laureatów. Ot, po prostu wysłałem je i tyle.” – powiedział skromnie pan Piotr, który jest też myśliwym i któremu serdecznie gratulujemy nagrody i oczywiście jakże celnego trafienia, oczywiście fotograficznego, bo przyznać trzeba, że układ i forma oraz treść zdjęcia jest bardzo ciekawa i interesująca.

Miwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *