30-01-2019 » Powiat i region

Bezpłatne szkolenia dla stowarzyszeń i klubów sportowych

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Szczecinie zaprasza wszystkie stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich oraz kluby sportowe na bezpłatne szkolenia. Wszystko to w ramach projektu „Sieć Zachodniopomorskich Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej – dla regionu szczecińskiego”.

Chcemy w ramach bezpłatnych szkoleń uzupełnić wiedzę i umiejętności przedstawicieli organizacji pozarządowych z zakresu metodologii tworzenia projektów. Przedstawimy metryce projektu, dzięki której będzie można opracowywać realne cele i rezultaty oraz przygotowywać przemyślane budżety. To wszystko zapewne wpłynie na większe sukcesy w pozyskiwaniu środków zewnętrznych dla organizacji pozarządowych z terenu naszego powiatu” – informuje Ariel Juszczak, doradca SZOWES w Kamieniu Pomorskim.

Już 26 lutego 2019 rok /wtorek/ o godz. 16:00 rozpoczynamy szkolenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, społeczników i grup nieformalnych oraz samopomocowych dotyczące Mikrodotacji, w których to można uzyskać dofinansowanie na swój projekt w wysokości do 5.000 zł. Szkolenie poprowadzi przedstawicielka Fundacji Inicjatyw Społeczno – Gospodarczych – operatora programu.

Natomiast 2 marca 2019 roku /sobota/ od godz. 9:00 do 18:00 przeprowadzimy szkolenie „Od pomysłu do projektu”, czyli jak skutecznie przygotować projekt odpowiadający na rzeczywiste problemy, potrzeby czy też oczekiwania Waszych odbiorców. To szkolenie jest dedykowane podmiotom, które uczestniczą w projekcie SZOWES lub zadeklarują chęć udziału w nim. Liczba miejsc jest ograniczona.

Oba szkoleni odbędą się w siedzibie Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Kamieniu Pomorskim, ul. Garncarska 4. Zapisy na oba szkolenia pod numerem tel. 607962571 oraz za pomocą poczty elektronicznej: ariel.juszczak@aktywneowes.pl.

źródło: Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Szczecinie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *