11-01-2019 » Powiat i region

Atrium Molo wiosłuje dla WOŚP!

Przypominamy, już jutro w sobotę 12 stycznia wszyscy klienci Atrium Molo będą mogli wziąć udział w Wiosłowaniu dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczestnicy staną w szranki z sześcioma innymi miastami, walcząc o rekord Polski na ergometrze wioślarskim. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Szczecina.

Wiosłowanie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na ergometrach wioślarskich odbędzie się już po raz 10-ty. Oprócz Szczecina w tym roku w akcji wezmą udział mieszkańcy: Bydgoszczy, Gdańska, Poznania, Torunia, Lublina oraz Warszawy. Punktem kulminacyjnym akcji będzie sztafeta gwiazd z udziałem medalistów Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy, polityków oraz przedstawicieli urzędów miast. Jednym z zawodników będzie Marek Kolbowicz – złoty medalista w wioślarskiej czwórce podwójnej igrzysk olimpijskich w Pekinie (2008). Przebieg wydarzenia będzie można śledzić online oraz na miejscu, na specjalnych ekranach.

Atrium Molo w Szczecinie po raz pierwszy zawalczy o rekord Polski w wiosłowaniu dla WOŚP. Tym bardziej gorąco zachęcamy wszystkich do spróbowania swoich sił na ergometrze. Dla uczestników przygotowaliśmy specjalne certyfikaty. Przez cały dzień na terenie Atrium Molo odbywać się będzie również zbiórka środków do puszek WOŚP – mówi Agnieszka Wasyłenko, dyrektor Atrium Molo.

W ubiegłorocznej edycji wydarzenia, w której wzięło udział sześć miast, o rekord Polski walczyło niemal 1600 osób, które łącznie przewiosłowały 790 km. Rywalizację zwyciężył Toruń, którego 306 mieszkańców wspólnie pokonało 153 km.

Wiosłowanie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 12 stycznia br. (sobota)
w godzinach 9.00 – 19.00
w Atrium Molo, przy TK Maxx. Wydarzenie jest realizowane w ramach 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który w tym roku zaplanowano na 13 stycznia. Celem tegorocznej zbiórki jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Więcej szczegółów na temat wydarzenia oraz oferty Atrium Molo można znaleźć na stronie internetowej www.atrium-molo.pl

Aleksandra Bartos

***

Atrium Molo

Atrium Molo to popularne i lubiane centrum handlowe, położone przy ul. Mieszka I na szczecińskim osiedlu Pomorzany. Doskonałe umiejscowienie umożliwia dogodny i łatwy dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Na ponad 25 tys. mkw. GLA oferuje szeroką gamę znanych i popularnych marek oraz liczne punkty usługowe i gastronomiczne. Atrium Molo wyróżnia nowoczesna forma architektoniczna z jasnym i przestronnym pasażem oraz zadbaną zielenią. Wśród głównych najemców Atrium Molo znajdują się m.in.: sklep z elektroniką Media Markt, hipermarket Carrefour, perfumeria Douglas, restauracja Burger King oraz sklep z zabawkami Toys”R”Us, a w branży modowej – salony takich sieci, jak: TK Maxx, H&M, Reserved, New Yorker i CCC. Dla wygody klientów przygotowany został jednopoziomowy, bezpłatny parking, liczący 896 miejsc.

Atrium European Real Estate Limited

Grupa Atrium to jeden z wiodących właścicieli, zarządców i deweloperów centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Na dzień dzisiejszy w portfolio Grupy znajdują się 34 centra i nieruchomości handlowe zlokalizowane w czterech krajach, o wartości rynkowej 2,8 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto wynoszącej powyżej 970 000 mkw. W pierwszych dziewięciu miesiącach 2018 roku Atrium odnotowała przychody z najmu brutto w wysokości 135  mln euro. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam, gdzie jest oznaczona symbolem ATRS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *