Artur Łacki z wizytą u starosty Kamieńskiego w sprawie szpitala

W dniu 22 września Artur Łacki, kandydat Koalicji Obywatelskiej oraz Radny Sejmiku Wo0jewództwa Zachodniopomorskiego spotkał się ze starostą Powiatu Kamieńskiego, Panią Wicestarostą oraz Burmistrzem Międzyzdrojów  w sprawie szpitala w Kamieniu Pomorskim.

Starosta poinformował Radnego o spotkaniu z zarządem EMC w dniu  19 września w sprawie dalszych losów szpitala.  Rozmowy w sprawie szpitala z zarządem Spółki EMC będą kontynuowane w najbliższym terminie.

Artur Łącki poinformował nas, że ze swojej strony podejmie wszelkie możliwe kroki w sprawie ratowania szpitala w Kamieniu Pomorskim.  Oświadczył również, że  wie że na terenie Powiatu Kamieńskiego, działa Społeczny Komitet Powiatu Kamieńskiego w sprawie Ratowania Szpitala w Kamieniu Pomorskim . Komitet ten wraz z podpisami skierowała Apel do Premiera Rządu R.P. , Ministrów, Wojewody, Marszałka i Starosty z prośba o pomoc w uratowaniu szpitala w Kamieniu Pomorskim. “Ja ze swej strony zrobię wszystko by szpital w Kamieniu istniał nadal i prowadził niezbędne dla tej społeczności lokalnej oddziały. W tej sprawie jesteśmy  gotowi  ja i moi koledzy  zrobić wszystko choćby trzeba było sprzymierzyć się z diabłem by ten szpital uratować.”

W.T.

 

Jeden komentarz na temat: Artur Łacki z wizytą u starosty Kamieńskiego w sprawie szpitala

  1. Prwdo pisze:

    Konkretów brak. Po wyborach nie zobaczycie zapomnicie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *