Apeluję o szczególną rozwagę i ostrożność,

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo własne oraz innych użytkowników – z uwagi na podwyższone ryzyko epidemiczne związane z koronawirusem – apeluję do Mieszkańców i Gości Gminy Międzyzdroje aby ze szczególną rozwagą  i ostrożnością korzystali (jeśli już to koniecznie!) z placów zabaw, siłowni plenerowych i miejskich obiektów sportowo-rekreacyjnych.

Proszę o niezwykle ostrożne korzystanie ze wszystkich zamontowanych tam urządzeń. Dla bezpieczeństwa przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa zalecam, w przypadku użytkowania urządzeń o przemywanie środkami odkażającymi ich uchwytów i miejsc, z którymi bezpośredni kontakt ma ciało. Pod rozwagę poddaję też czasowe powstrzymanie się od korzystania z tych plenerowych obiektów, a już szczególne z niebezpiecznego, grupowego przebywania w tych miejscach.

Przypominam jednocześnie, prosząc o rozwagę i przemyślane działania, że zachowanie szczególnej higieny i używanie  zapobiegawczych środków ostrożności, w postaci środków dezynfekujących dotyczy wszelkich miejsc, z którymi kontakt mają głównie nasze ręce, a mianowicie klamek, wszelkich uchwytów, poręczy, przełączników itp. Zadbajmy o zdrowie swoje i innych ludzi.

Mateusz Bobek

Burmistrz Międzyzdrojów

 

 

To top