25-01-2016 » Golczewo, Powiat i region

Anielskie Jasełka w Kołobrzegu

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. B. Chrobrego w Golczewie wzięli udział w XI Regionalnym Przeglądzie Jasełek Idą Kolędnicy w Kołobrzegu. Organizatorem przeglądu była Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich w Kołobrzegu, Klub Wojskowy 8. Batalionu Remontowego oraz Regionalne Centrum Kultury.

Tegoroczne spotkanie zgromadziło 19 zespołów ze szkół podstawowych i gimnazjów województwa zachodniopomorskiego. Przegląd miał na celu kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych i rozwijanie umiejętności młodych ludzi w zakresie prawidłowego przekazu treści utworów poetyckich i muzycznych.
Golczewska szkoła znalazła uznanie w oczach jury, bowiem zdobyła Wyróżnienie I stopnia.  Serdeczne gratulacji dla wszystkich aktorów przedstawiania i ich opiekunów.

UM Golczewo

Jeden komentarz na temat: Anielskie Jasełka w Kołobrzegu

  1. Avatar Urszula Cięzyk pisze:

    Ja ze swojej strony chce dodać że ….spektakl golczewskiej szkoły był przesiąknięty życiem , radością i ekspresją . Dzieci jak też Pani prowadząca grupe , z naturalną swobodą wyrazili to co w nich najpiekniejsze , przekazująć tym samym calej publiczności zgromadzonej na sali RCK w Kołobrzegu , piękno tradycji jakie jest zawarte w …. tej Jednej Nocy ….Bożym Narodzeniu 🙂 <3 .Zatem moje ukłony w kierunku Pani prowadzącej dzieci , Szkoły i rodziców 🙂 Gratuluję i pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *