01-03-2016 » Dziwnów, Powiat i region

8 marca Dniem Piotrusia

Kilka dni temu informowaliśmy, że mamy zamiar pomóc Piotrusiowi Wróblowi. Z tego co wiemy dużo pieniążków zostało już zebranych w Gryfinie, jednak w dalszym ciągu brakuje ich na operację, zatem każda pomoc jest potrzebna. Sprzedając przepyszne ciasta pieczone przez Mamy naszych uczniów oraz uczennice, handlując używanymi książkami i fantami, udało nam się uzbierać 400zł!
Postanowiliśmy w kolejny wtorek także zrobić coś dla Piotrusia, dlatego też zbieramy fanty na loterię fantową lub sklepik pomocowy. Prosimy, aby mieszkańcy Dziwnowa znaleźli chwilkę i odwiedzili nas w tym dniu w Gimnazjum Publicznym „Pomerania” w Dziwnowie, niech 8 marca stanie się nie tylko Dniem Kobiet, ale także Dniem Piotrusia.
Za dzisiejszy sukces finansowy szczególnie mocno dziękujemy osobom, które upiekły ciasta, szanowne panie, szanowne uczennice- kłaniam się Wam bardzo nisko, dziękując z całego serca. Pani Bogusiu jak zawsze możemy na Panią liczyć! Dziękujemy także wszystkim kupującym. Uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły, każdy kto kupił cokolwiek z naszych sklepików pomógł Piotrusiowi.
Jak zwykle, do znudzenia przypominam, że jesteśmy tyle warci ile możemy dać drugiemu człowiekowi.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego Renata Włodarczyk/Kronia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *