12 MARCA ROZPOCZYNAMY VIII EDYCJĘ DZIWNOWSKIEJ LIGI BIEGOWEJ

Miło nam poinformować wszystkich amatorów zdrowego trybu życia, ze już w najbliższą sobotę rozpoczniemy VIII edycję Dziwnowskiej Ligi Biegowej. Organizatorem cyklu 12 biegów jest Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Bałtyk” we współpracy z Klubem Biegacza Kamień Pomorski, „Pobierowo Biega”, OSP Dziwnów i MOSiK Dziwnów. DLB finansowana jest ze środków Urzędu Miejskiego w Dziwnowie.

Pierwszy bieg odbędzie się na trasie Dziwnówek – Łukęcin – Dziwnówek (dystans ok.6670 m). Zbiórka na parkingu pomiędzy Dziwnówkiem a Łukęcinem. Zapisy do biegu dla osób biegających i „kijkarzy” od 9.30; start nordic walking 9.50; dla biegaczy o 10.00. W zawodach mogą startować osoby, które nie mają przeciwwskazań do uprawiania sportów wytrzymałościowych.

Nowością tej edycji są dodatkowe dwa biegi na trasie w okolicach Pobierowa długości ok. 5 km. Biegi odbędą się na sześciu trasach (po 2 biegi na każdej trasie). Aby ukończyć VIII edycję DLB należy przebiec każdą trasę przynajmniej jeden raz. W kategorii nordic walking 5 tras (z wyłączeniem półmaratonu).

Ponadto:

– organizator zapewnia napój po ukończeniu biegu

– dyplomy dla 3 pierwszych osób w biegu i marszu nordic walking (osobno dla kobiet i mężczyzn)

-puchary dla zwycięzców

– obsługę sędziowską i techniczną biegów

– dobrą zabawę i znakomite towarzystwo

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej imprezie. W przypadku pytań proszę kontaktować się z organizatorem: Jerzy Janawa tel. 607 377 071

LUKS „Bałtyk” Dziwnów

To top