Warsztaty plastyczne w Florką i Wesołym Ryjkiem

Zapraszamy dzieci i rodziców na warsztaty plastyczne z ryjówką Florką i Wesołym Ryjkiem, które odbędą się  w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach 12 maja 2016 (czwartek) o godzinie 16:00. Jest to jedna z imprez zorganizowana z okazji  Tygodnia Bibliotek.

Uszyj własną maskotkę:  ryjówkę Florkę lub Wesołego Ryjka, bohaterów bajek autorstwa Roksany Jędrzejewskiej –Wróbel oraz Wojciecha Widłaka i zabierz ją ze sobą do domu. Podczas warsztatów odbędzie się konkurs na najciekawiej wykonane przez dzieci  przytulanki.  Czworo autorów najciekawiej wykonanych maskotek  zostanie nagrodzonych książką z dedykacją Wojciecha Widłaka, autora  przygód o Wesołym Ryjku.

Przy bardziej skomplikowanych zadaniach liczymy na pomoc rodziców.  Organizatorami zajęć  jest międzyzdrojska Biblioteka oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach, który zakupił materiały plastyczne w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2016 r. na działania profilaktyczno-rozwojowe dla dzieci i młodzieży organizowane w Bibliotece.

Organizatorzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *