W MDK Międzyzdroje dzieci podczas ferii się nie nudziły

W Międzynarodowym Domu Kultury minął pierwszy tydzień ferii zimowych, pełen niespodzianek i atrakcji dla dzieci. Codziennie odbywają się warsztaty plastyczne, podczas których wykonujemy wiele ciekawych prac. Spora dawka aktywności ruchowych i muzycznych – taniec, śpiew i granie cieszą się dużym powodzeniem u dzieci. Gramy na bum bum rurkach takie hity jak Sofia, czy Let it snow, lub piosenki z filmu „Vaiana – Skarb Oceanu” oraz wiele wiele innych.

W muzeum Wolińskiego Parku Narodowego poznawaliśmy tajniki pracy z mikroskopem, a następnie odbyły się warsztaty przyrodnicze. Wyjście do kręgielni Hotelu Aurora było kolejnym punktem naszego programu. Poznaliśmy losy Czarnoksiężnika Ozona z Magicznej Krainy na spektaklu Studia Teatralnego Krak –Art z Krakowa. Kolejną niespodzianką było spotkanie z Olafem Lubaszenko, polskim aktorem filmowym i teatralnym, reżyserem i producentem, dyrektorem artystycznym Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Na spotkaniu z aktorem dzieci zadawały dużo pytań związanych z aktorstwem i ciekawostkami tego zawodu, a dowiedziały się między innymi, kto użyczył głosu głównemu bohaterowi filmu „Ralph Demolka w Internecie”. Najnowsza produkcja Walt Disney Animation Studios została nominowana do Oscara
w kategorii pełnometrażowy film animowany, a zobaczymy go w drugim tygodniu ferii. Zakończyliśmy pierwszy tydzień ferii zimowych wyjściem do kina 7 D i labiryntu luster.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *