W CWM Grodno powstanie zespół wokalno-instrumentalny

Centrum Współpracy Międzynarodowej w Grodnie k. Międzyzdrojów zaprasza dzieci, młodzież i osoby dorosłe do udziału w castingu „Wyśpiewaj siebie”. Casting jest skierowany do miłośników pieśni, amatorów grania i muzykantów, którzy chcą wziąć udział w tworzeniu zespołu promującego muzykę słowiańską i tradycyjną.

Nowy, artystyczny projekt CWM Grodno, którego celem jest utworzenie zespołu, nastawiony jest na integrację międzypokoleniową. Do wspólnego tworzenia zespołu CWM Grodno zaprasza wszystkie osoby, bez ograniczeń wiekowych, których pasją jest chęć wspólnego muzykowania – śpiewania i grania. Mile widziana jest umiejętność grania na instrumentach. Jak podkreślają organizatorzy, udział w tworzeniu zespołu będzie dobrą okazją do odkrywania bogatych tradycyjni historycznych i kulturowych regionu oraz rozwijania talentów artystycznych.

Spotkanie organizacyjne dotyczące zespołu wokalno-instrumentalnego odbędzie się 25 kwietnia 2018 o godz. 17.00, w CWM Grodno 1C k. Międzyzdrojów. Zgłoszenia do udziału w spotkaniu organizacyjnych oraz niezbędne informacje można uzyskać pod numerem telefonu: +48 723 299 155, +48 665 255 955

Więcej informacji na stronie Centrum: www.centrum-gordno.pl oraz profilu CWM w Grodnie na portalu Facebook: www.facebook.com/CentrumWspolpracyMiedzynarodowejGrodno

***

Centrum Współpracy Międzynarodowej w Grodnie k. Międzyzdrojów, położone w Wolińskim Parku Narodowym to miejsce realizacji projektów edukacyjnych i kulturowych, adresowanych do młodzieży i osób dorosłych z terenu całej Polski, w tym zwłaszcza województwa zachodniopomorskiego. W Centrum odbywają się m.in. zajęcia przyrodnicze, warsztaty kulinarne, muzyczne, plastyczne, fotograficzne oraz liczne koncerty i wystawy. Centrum to także miejsce konferencji i debat oraz spotkań tematycznych związanych z tematyką rozwoju obszarów wiejskich. Inicjatorem powstania Centrum Współpracy Międzynarodowej jest Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej, która realizuje w nim część swojej działalności statutowej.

***

Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej jest organizacją pozarządową, działającą na rzecz rozwoju polskiej wsi. Od ponad 25 lat pomaga zmieniać jej wizerunek oraz aktywnie wspiera rozwój społeczno-gospodarczy lokalnych społeczności na terenach wiejskich. Działania EFRWP skupiają się przede wszystkim na wsparciu inwestycji z zakresu infrastruktury technicznej, rozwoju lokalnych przedsiębiorstw oraz działaniach edukacyjnych i społecznych skierowanych do osób zamieszkujących obszary wiejskie.

 

Justyna Iżycka

Anna Balazs

Ewa Grzybowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *