SKORZYSTAJ Z NASZEJ BAZY

Fizjoterapia Ambulatoryjna od 2015 roku świadczy szeroki zakres zabiegów fizykalnych jak: magnetoterapia, laser ultradźwięki, lampy Solux, masaż i wiele. Działamy w Międzyzdrojach wykonując profesjonalnie szereg zabiegów dla mieszkańców i turystów.

Pomocy szukają osoby ze schorzeniami neurologicznymi, po wypadkach, ze schorzeniami narządu ruchu, takich pacjentów jest coraz więcej. Z naszej bazy korzystają osoby starsze, młode a nawet dzieci. I wiele osób przekonuje się o dużej skuteczności tych zabiegów, szczególnie jeśli tego rodzaju terapia jest wykonywana przez osoby profesjonalnie do tego przygotowane. Wiele lat nauki i zawodowego doświadczenia pozwalają nam, na wykonywanie zabiegów na wysokim poziomie.

Zależy nam, aby większa liczba mieszkańców Międzyzdrojów miała dostęp do tego typu leczenia. Dlatego od listopada proponujemy Państwu specjalną atrakcyjną ofertę skierowaną dla mieszkańców Międzyzdrojów.  Ceny najpopularniejszych zabiegów fizykalnych, które są w naszej ofercie i są najczęściej zapisywane przez lekarza obniżamy o 50%!!!

Za jedyne 5 zł za zabieg będziecie mieli Państwo okazję skorzystać z szerokiej oferty wykonywanych przez nas zabiegów. Nasza siedziba mieści się przy ul. Niepodległości 10 A, od 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku. Serdecznie zapraszamy!!!

Zbigniew Mittelstadt

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *