Pracownia „MOTYWACJA I DZIAŁANIE” wyróżniona

Aż 208 kandydatur zgłoszono do plebiscytu Równa Firma 2017. Po ich weryfikacji, ocenie przez kapitułę poddane zostały 63 zgłoszone kandydatury. Wśród nominowanych firm znalazła się również Pracownia „Motywacja i Działanie” z Miedzyzdrojów, która została doceniona przez kapitułę i otrzymała wyróżnienie. Kapituła doceniła działalność Pracowni jako przedsiębiorstwa, które dba o otoczenie lokalne i rozwój regionu , a swoją postawą daje pozytywny przykład innym organizacjom w województwie zachodniopomorskim.

 Równa Firma to plebiscyt, w którym nagradzane są zachodniopomorskie przedsiębiorstwa różnej wielkości i rozmaitych branż, wyróżniające się w społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Organizatorem plebiscytu są młodzi naukowcy z Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego oraz studenci z koła naukowego Biznes – Innowacje – Networking.  W plebiscycie oceniano firmy pod kątem ich dodatkowej i niewymuszonej prawem dbałości o pracowników, kontrahentów, społeczność oraz środowisko. Celem Równej Firmy jest docenienie tych, dla których takie działania to codzienność. Pracownia „Motywacja i Działanie”  na terenie Międzyzdrojów oraz Wolina realizuje kilkadziesiąt programów, min.  projekty skierowane do młodzieży, specjalistyczne programy dla osób problemem uzależnień, jak również działania w obszarze wolontariatu. W roku 2017 obchodzi 5-lecie swojej działalności.

W imieniu społeczności lokalnej  Gminy Międzyzdroje składamy na ręce Pani Prezes Karoliny Flacht serdeczne gratulacje, życząc wielu sukcesów, ciągłej motywacji i wytrwałości w działaniach!

Anetta Czyżak

UM Międzyzdroje

 

Jeden komentarz na temat: Pracownia „MOTYWACJA I DZIAŁANIE” wyróżniona

  1. mieszkaniec pisze:

    To mili i pracowici ludzie 🙂 Zasłużone wyróżnienie, to zaszczyt mieć ich w gronie mieszkańców powiatu pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *