Nowy radiowóz dla Komisariatu Policji w Międzyzdrojach

Dzięki zaangażowaniu samorządu lokalnego z Międzyzdrojów w poprawę bezpieczeństwa i podniesienie jakości życia mieszkańców tego regionu oraz ze środków własnych Policji, zakupiony został i w dniu 29 grudnia br. uroczyście przekazany nowy radiowóz ISUZU D-MAX. Auto będzie wykorzystywane przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach do służby patrolowo-interwencyjnej.

Starania o zakup nowego radiowozu przeznaczonego dla policjantów z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach zostały rozpoczęte kilka miesięcy temu. Zaangażowanie włodarzy gminy w zapewnienie mieszkańcom poczucia bezpieczeństwa pozwoliło na wyasygnowanie z gminnych środków budżetowych pieniędzy w wysokości połowy wartości nowego pojazdu.

Przekazania nowego radiowozu policjantom z KP Międzyzdroje nastąpiło w obecności Burmistrza Międzyzdrojów, Sekretarza, Przewodniczącego Rady Gminy oraz Komendanta Powiatowego Policji w Kamieniu Pomorskim i Komendanta Komisariatu Policjie w Międzyzdrojach

Zarówno przedstawiciele gminy, jak też komendant międzyzdrojskiej Policji stoją na stanowisku, że tylko ścisła współpraca pomiędzy tymi instytucjami może przynieść wymierne efekty w podniesieniu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców.

sierż. Aleksandra Berenda

Rzecznik Prasowy KPP w Kamieniu Pomorskim

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *