Nowy przewodnik po Międzyzdrojach i wyspie Wolin

Miło nam poinformować, że w czerwcu 2016 roku ukazał się przewodnik turystyczny autorstwa Roberta Śmigielskiego pt.:,, Międzyzdroje. Wyspa Wolin”. Autor przewodnika jest znanym przewodnikiem turystycznym oraz kierownikiem i wykładowcą na szkoleniach dla przewodników i pilotów wycieczek po województwie zachodniopomorskim. Przewodnik jest doskonałym źródłem informacji o Międzyzdrojach, o licznych atrakcjach miasta, jego przyrodzie, historii, propozycje interesujących tras dla turystów. Przedstawia czytelnikowi nie tylko to co można zobaczyć, ale także ciekawe legendy o naszym regionie. Poza informacjami o Międzyzdrojach w wydawnictwie zawarte są także wiadomości o sąsiednich miejscowościach – Świnoujściu , Wolinie i Dziwnowie. Przewodnik został wydany przez Agencję Medium Press z Kołobrzegu.

Przewodnik w cenie około 20 zł jest dostępny w punktach sprzedaży na terenie gminy Międzyzdroje min: w księgarni przy ul. Światowida, w PTTK, w Informacji Turystycznej przy MDK, w biurze Viking Tour i w drogerii obok biura przy ul. Niepodległości.

Jednocześnie informujemy, że w Informacji Turystycznej przy MDK oraz biurze Referatu Promocji i Współpracy z Zagranicą znajduje się bezpłatne II wydanie Kuriera Turystycznego skierowanego do turystów odwiedzających nasze miasto. Wydanie drugie jest dostępne w języku polskim i niemieckim. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do  pobrania go do hoteli, pensjonatów i kwater prywatnych dla swoich gości.

Joanna Ścigała

Referat Promocji i Współpracy z Zagranicą

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *