Nowa mapa dla turysty- wędkarza

 

Prowadzone działania promocyjne ukierunkowane na turystykę w gminie Międzyzdroje, obejmują różne jej profile. Swobodny dostęp do Zatoki Pomorskiej i szeroko rozumianych wód Zalewu Szczecińskiego stwarzają warunki do uprawiania wędkarstwa. Mieszają się tutaj bowiem słone wody morskie i słodkie z terenów zalewowych, co powoduje, że nasz rejon charakteryzuje się bogactwem liczebności i różnorodności gatunków ryb.  I choć tereny łowisk są ograniczone wieloma przepisami warto je lepiej poznać.

Dla turysty, który chciałby powędkować na terenach Gminy Międzyzdroje przygotowano  mapę wędkarską. To nowy materiał promocyjny wydany przez Urząd Miejski w Międzyzdrojach, w którym można wyczytać wiele szczegółowych informacji dla wędkarzy.  Z mapy dowiemy się jakie łowiska są dostępne, jakich opłat należy dokonać, by nie narazić się na kary, czy też jakie ryby, w jakich limitach można łowić.

 

Mapy wędkarskie dostępne są bezpłatnie w Referacie Promocji i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach.

Chętnych zapraszamy!

Anetta Czyżak

Kierownik Referatu Promocji i Współpracy z Zagranicą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *