Niedzielna niełatwa i cenna wygrana międzyzdrojskiego tenisowego „Chrobrego”

Tenisistki stołowe międzyzdrojskiego „Chrobrego” nie zwalniają tempa. W niedzielę wygrały kolejny mecz. Tym razem pokonały nie bez trudu 6:4 drugą ekipę I ligi, LUKS AGRO – SIEĆ Chełmno. Był to bardzo ważny mecz i ważna wygrana, bowiem po 16 kolejkach nasz zespół jest teraz trzeci, mając stratę jednego do niedzielnego rywala. Ale dodać trzeba, iż chełmianki mają o jedno spotkanie rozegrane więcej

W meczu z „Agro – Siecią” po dwa punkty zdobyła Wioleta Witkowska, półtora – Anna Monika Zielińska i Maja Krzewicka, a także punkt wywalczyła nasza dzielna weteranka, Sylwia Wandachowicz. Dodajmy, prywatnie małżonka Jacka Wandachowicza, trenera „Chrobrego”.

Obecnie liderkami są tenisistki gdańskiego MRKS, które mają 26 punktów i wyprzedzają naszego „Chrobrego” o dwa oczka. Jednak gdańszczanki mają o jeden rozegrany mecz mniej od naszego zespołu.

19 maja wszystko będzie już wiadomo, bowiem wówczas rozegrana zostanie ostatnia kolejka spotkań, w którym „Chrobry” pojedzie do „Championa” Police, przedostatniego zespołu I ligi. Ale przedtem nasze tenisistki zagrają 12 maja piekielnie trudne spotkanie w Gdańsku z liderkami, które w dużej mierze rozstrzygnie o kolejności ekip na zakończenie sezonu.

Miwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *