Międzyzdrojska Biblioteka otrzymała sprzęt z projektu Liga eSzkoła NUTS 3

Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach otrzymała sprzęt o wartości 10 487,00 zł z projektu Liga eSzkoła NUTS 3 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”.

Na szkoleniach bibliotekę będzie reprezentować starszy bibliotekarz, Szymon Głod. W tym roku poprowadzi on praktyczne zajęcia dla dzieci i młodzieży z programowania robotów LEGO® oraz zajęcia e-Citizen ECDL w zakresie umiejętności wykorzystywania komputera i Internetu. Wszystko zależy od sytuacji epidemiologicznej w kraju. W ramach projektu otrzymaliśmy 2 zestawy robotów programowalnych LEGO® SPIKE prime, 2 laptopy Lenovo, 2 tablety oraz zestaw turniejowy FIRST® LEGO® League Challenge (matę przejazdową oraz klocki do budowy modeli i przeszkód stawianych na macie).

O szczegółach realizacji projektu będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej oraz mediach społecznościowych biblioteki.

Bibliotekarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *