Koncert „Muzyczna mozaika” w MDK Międzyzdroje

19 maja w Międzynarodowym Domu Kultury odbył się koncert „Muzyczna mozaika”. W koncercie wzięły udział dzieci z pracowni muzycznej, wokalnej i instrumentalnej, działającej w MDK pod kierownictwem Iny Żołudiewej.

Najmłodsze uczestniczki zajęć wokalnych zaprezentowały się po raz pierwszy na scenie, zbierając wielkie brawa od rodziców i gości, zgromadzonych na widowni.

W występach wokalnych wzięły udział: Gabriela Sobańska, Ania Szulc, Laura Gołębiowska, Paulina Żołnierun, Zuzia Głod, Julia Bartkiewicz, Nadia Kastrau, Hania Kot, Karolina Różycka, Natalia Kazaniecka, Karolina Romańska. Ciąg dalszy koncertu uświetniły występy młodych i bardzo młodych pianistów.

Wystąpili: Hania Tereszczyk, Oliwia Wilczyńska, Klaudia Nowak, Gabriela Sobańska, Maja Duszyńska, Marysia Lewandowska, Zosia Lewandowska, Agata Kowalewska, Asia Wilczek, Laura Kober, Agnieszka Szaforz, Julia Krzemińźniak, Franciszek Karpowicz i Laura Gołębiowska. Dzieci zaprezentowały różnorodny repertuar, poczynając od łatwych piosenek, poprzez nowoczesne hity w opracowaniach na cztery ręce, kończąc Polonezem Fryderyka Chopina. Młodzi artyści otrzymali wielkie brawa od publiczności. Wieczór zakończył się wręczeniem dyplomów i upominków oraz słodką niespodzianką. Gratulujemy młodym artystom udanych występów i bardzo cieszymy się z ich rozwoju. Budujący jest fakt, że tak liczne grono dzieci rozwija swoje muzyczne pasje w Międzynarodowym Domu Kultury.

MDK Międzyzdroje

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *